En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

Baymak Elegant Klima, bu yaz sıcaktan bunalanlara garantili serinlik sağlıyor

Etiketler:  , , , , , , , ,

(Baymak Elegant Klima, bu yaz sıcaktan bunalanlara garantili serinlik sağlıyor)
Isıtma ve soğutma sektörünün en geniş ürün gamına sahip markası Baymak, A+ sınıfı enerji verimliliğine sahip Elegant’la bu yaz tüketiciye minimum elektrik tüketimi ile maksimum serinlik vadediyor.
Baymak Elegant’ın sıcaklık ölçebilen uzaktan kumandası ve ‘’I feel teknolojisi’’ sayesinde kullanıcı ortamda hissetmek istediği sıcaklığa kolayca erişebiliyor. Akıllı temizleme fonksiyonu ise klimanın iç ünitesini olası tozlanma ve kokudan arındırmada kolaylık sağlıyor.

Yeni sezonsal inverter mi eski on/off mu?

2014 yılı başından itibaren ithalatı ve üretimi Türkiye’de yasak olan on/off klimaların kompresörleri sabit kapasitede çalışırken, inverter klimalar ortam ihtiyacına göre kapasitesini ayarlayabildiğinden daha az enerji harcıyor. Halen stoklarda kalan çok sayıda inverter olmayan on/off model pazarda satılırken, tüketicilerin ürün tercih ederken alacakları klimanın eski model on/off mu yoksa yeni sezonsal verimlilik standartlarına uygun inverter model olup olmadığına dikkat etmeleri gerekiyor. İklimlerine göre renklendirilmiş Avrupa ve Türkiye haritası bulunan enerji etiketi, sadece yeni sezonsal verimlilik standartlarına uygun inverter cihazlarda bulunuyor. Bu cihazları tercih eden tüketiciler hem kendi ekonomilerine hem de ülke ekonomisine enerji tasarrufu anlamında katkı yapıyorlar.


7 yıl garanti ve kısayol tuşları ile hayatı kolaylaştırıyor

Baymak Elegant’ın Favori kullanım ve turbo mod gibi hayatı kolaylaştıran kısa yol tuşları kullanıcıya istediği konfor şartlarına anında ulaşma imkanı veriyor.

7 yıl ile en uzun garanti süresine sahip tek klima olma özelliği taşıyan Baymak Elegant, üretimin 120 değişik noktasında gerçekleştirilen kalite kontrol ve testlerden yüksek başarı ile geçerek müşterilere ulaştırılıyor.

BAYMAK HAKKINDA:

46 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak,Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1000 ‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni bulunmaktadır. 700’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (ingiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha(Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır.
Baymak/BDR Thermea; ısıtma, yenilenebilir enerji, su ısıtıcılar, soğutma ve su teknolojisi kategorilerinde üretim,ihracat ve ithalat yapmaktadır. Isıtma alanındaki ürünleri arasında kombi, yoğuşmalı kombi, yer tipi kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve genleşme tankları yer alırken, iklimlendirme alanında; split klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları ile tüketicilere ulaşmaktadır.Yenilenebilir enerji alanında; güneş kollektörleri, biomass kazanlar, biodiesel brülörler, fotovoltaik sistemler ile sektördeki yerini alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise termosifon, termoboyler, gazlı şofben, boylerler,sirkülasyon pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforlar ile Baymak/BDR Thermea güvencesini kullanıcılarına sunmaktadır.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Baymak´ın klima satışları 7 ayda %56 oranında arttı.
Vaillant klimalar performans ve estetik kadar sağlığın da buluşma noktası
DAIKIN’DEN TÜRKİYE’NİN YENİ NESİL SOĞUTUCU AKIŞKAN R32 İLE ÇALIŞAN İLK KLİMASI: EMURA II
A+++ SOĞUTAN VE ISITAN KLİMA
Baymak Elegant Klima, bu yaz sıcaktan bunalanlara garantili serinlik sağlıyor
İyi Bir Klima Almanın Kuralları
Mitsubishi Electric klimada yaz kampanyasını uzattı
Dünyanın en çok satan klima markası General’in yeni kampanyası yayında
KLİMADA “YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK FATURA” NASIL SAĞLANIR?
Ezber Bozan Klima: Kirigamine Zen
Vestel’in Plazma Inverter klima serisi en sağlıklı havayla serinletiyor
General´den Bebekli Aileler için Hijyenik Klima
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN KLİMA KONTROLÜNÜ MOBİLLEŞTİREN TEKNOLOJİ
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN TEKNOLOJİK KEŞİF
DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU
DAIKIN ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI VAM FA5 İLE HAVANIZI DEĞİŞTİRİYOR
MERSİN NEW CITY İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN´İ TERCİH ETTİ
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN A+++ ISINMA KONFORU VE ENERJİ TASARRUFU
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN MÜCEVHER KLİMA
DAIKIN´DEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 2015 YILI HEDİYESİ VRV IV HR
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 185 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS