En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

MERSİN NEW CITY İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN´İ TERCİH ETTİ

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,

(MERSİN NEW CITY İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN´İ TERCİH ETTİ)
Mersin New City’i konfor ve tasarruf için Daikin VRV’yi seçti

Mucidi olduğu VRV sistemler ile gayrimenkul sektörünün seçkin projelerine konfor ve tasarrufu bir arada sunan Daikin, Mersin’de inşa edilen New City Residence’ın da iklimlendirme çözüm ortağı oldu. New City Residence, sakinleri için Daikin Mini VRV soğutma sistemlerini seçti.
İklimlendirme konusundaki geniş ürün gamı ile her ihtiyaca farklı bir çözüm sunan Daikin, VRV® sistemler ile yeni yapılmakta olan konut ve ofis projelerinin iklimlendirme tercihi olmaya devam ediyor. Körükçüoğlu İnşaat tarafından, Mersin Yenişehir’ de 20.139 metrekare araziye inşa edilen New City de, iklimlendirme çözüm ortağı olarak VRV® sistemlerin mucidi Daikin’i seçti.

Modern yaşamın tüm taleplerine cevap verecek özelliklerle donatılmış New City Residence, 4+1 300 metrekarelik 86 daireden oluşuyor. Sakinlerinin tüm ihtiyaçlarını düşünerek planlanan New City Residence, sahip olduğu pek çok sosyal ve teknolojik donatı ile dikkat çekiyor. Yeşil alanlardan yürüyüş parkuruna, spor alanlarından çocuk oyun alanlarına, her daireye özel kapalı otoparktan katlar arası ses izolasyonuna kadar detayların düşünüldüğü New City Residence’ta merkezi soğutma sistemi olarak da Daikin Mini VRV yer alıyor.

VRV® SİSTEM İLE MÜKEMMEL KONFOR

Dairelerin içinde özel tasarım ürünlerin kullanıldığı projede, Daikin’in özellikle konut, ofis ve otel projelerinde en çok uygulanan modeli; konfor ve ses seviyeleri avantajı ile FXDQ gizli tip iç ünite tercih edildi. Yüksekliği 200 mm. olan iç ünite cihazlarının standart olarak drenaj pompasına sahip olması sayesinde oda tavan yükseklikleri korundu. Ayrıca kolay montaj imkânı ile estetik bir uygulamanın yapıldığı projede yer tasarrufu da sağlandı. Her daireye bağımsız uygulanan ve altı kat özel alaşımlı kondenser finleri bulunan Daikin Mini VRV sistem dış üniteler, uzun ömürlü kullanım olanağına sahip olması ile de fark yaratıyor.

Daikin Mini VRV sistemler, yüksek verimlilik ve düşük enerji maliyeti ile kullanıcı dostu çözümler sunarak, kullanıldığı projelere değer katıyor. E-bridge devresi ile kondenserde sıvı soğutucu akışkanın birikmesinin önlendiği New City Residence projesinde de, tüm koşullarda kondenser yüzeyi etkin şekilde kullanılarak daha yüksek enerji verimliliği sağlanıyor.

ŞIK, ÇEVRECİ VE SESSİZ BİR ÇÖZÜM

Daikin Mini VRV dış üniteleri, inverter teknolojisi sayesinde ihtiyaç olan kapasite kadar çalışabiliyor. Otomatik soğutucu akışkan şarjı fonksiyonu ve bakır borulama mesafesinin kısa tutulması sayesinde ilave edilmesi gereken gaz miktarını otomatik hesaplayan Mini VRV, sistem performansını garanti ediyor. Böylece yüksek performans ve yüksek verimlilik oranlarında çalışan cihaz, düşük gaz salınımı ile de çevreci bir çözüm sağlıyor.

New City Residence’ta yer alan Daikin Mini VRV dış ünitelerindeki Aero spiral fanda, ağız girişine ilave edilen kılavuzlar ve fan kenarlarının bükülmesi sayesinde türbülansın azaltılması, cihazların sessiz çalışmasını mümkün kılıyor. Yatak odasının yanında yer alan 4 metrekarelik klima balkonuna yerleştirilen dış üniteler, 55 desiBel (gece modunda 43 dB) düşük ses seviyesi ile kullanıcılarına estetik tasarımın yanı sıra sessiz bir ortam sağlıyor.

Sadece proje aşamasında değil, satış sonrası hizmetleri ile kullanım aşamasında da güven ve konfor sunan Daikin, New City Residence’ın yanı sıra MaslakNo/1, Ormanada, Koru Florya, Evora İstanbul, Paladyum Beytepe, Rönesans Tower gibi pek çok seçkin gayrimenkul projesinin iklimlendirmesini gerçekleştiriyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Baymak´ın klima satışları 7 ayda %56 oranında arttı.
Vaillant klimalar performans ve estetik kadar sağlığın da buluşma noktası
DAIKIN’DEN TÜRKİYE’NİN YENİ NESİL SOĞUTUCU AKIŞKAN R32 İLE ÇALIŞAN İLK KLİMASI: EMURA II
A+++ SOĞUTAN VE ISITAN KLİMA
Baymak Elegant Klima, bu yaz sıcaktan bunalanlara garantili serinlik sağlıyor
İyi Bir Klima Almanın Kuralları
Mitsubishi Electric klimada yaz kampanyasını uzattı
Dünyanın en çok satan klima markası General’in yeni kampanyası yayında
KLİMADA “YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK FATURA” NASIL SAĞLANIR?
Ezber Bozan Klima: Kirigamine Zen
Vestel’in Plazma Inverter klima serisi en sağlıklı havayla serinletiyor
General´den Bebekli Aileler için Hijyenik Klima
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN KLİMA KONTROLÜNÜ MOBİLLEŞTİREN TEKNOLOJİ
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN TEKNOLOJİK KEŞİF
DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU
DAIKIN ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI VAM FA5 İLE HAVANIZI DEĞİŞTİRİYOR
MERSİN NEW CITY İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN´İ TERCİH ETTİ
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN A+++ ISINMA KONFORU VE ENERJİ TASARRUFU
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN MÜCEVHER KLİMA
DAIKIN´DEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 2015 YILI HEDİYESİ VRV IV HR
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 442 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS