En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

DAIKIN´DEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 2015 YILI HEDİYESİ VRV IV HR

Etiketler:  , , , , , ,

(DAIKIN TÜRKİYE VRV IV)
Daikin bütün üstün özellikleri bir araya getirdi ve ısı geri kazanımlı VRV’yi sektörüne kazandırdı

Mucidi olduğu VRV sistemlerine yepyeni bir model ekleyen Daikin, kullanıcılarına daha yüksek konfor ve daha verimli bir sistem sunuyor. Kendisinden önceki tüm modellerin üstün özelliklerini bünyesine toplayan Daikin VRV IV HR, eş zamanlı ısıtma ve soğutma yaparken, daha kolay montaj, daha düşük karbon salınımı gibi özellikleri ile de fark yaratıyor.

İklimlendirme sektörünün dünya devi Daikin, tasarruf ve verimlilik artırıcı yeniliklerine devam ediyor. Daikin, 1982 yılında iklimlendirme sektörüne kazandırdığı VRV sistemlere (Değişken Soğutucu Akışkan Hacmi - Variable Refrigerant Volume) yeni özellik kazandırarak, yine bir ilke imza attı. Daikin, sektörünün ilk ve tek değişken akışkan sıcaklığı teknolojisi (VRT) ile üretilen ısı geri kazanımlı VRV IV HR serisini gayrimenkul yatırımcılarının beğenisine sundu.

Daikin’in Avrupa’dan hemen sonra Türkiye’ye sunduğu VRV IV HR, bir ortamda ısıtma yapılırken diğer ortamda soğutma yapabiliyor. Üstelik bir ortamın ısısını dış ünite üzerinden dışarı değil, ihtiyaç duyulan başka bir mekana aktararak geri kazanılmasını sağlayan bu sistem, konfor ve verimlilik değerlerini daha da yukarı taşıyor.

VRV Sistemlerin mucidi Daikin, yeni ürünü VRV IV ısı geri kazanımlı sistem ile iklimlendirme sektöründe tasarımdan servise, konfordan enerji verimliliğine kadar birçok özellikte tercih edilme nedenlerini yeniliyor. VRV IV ısı geri kazanımlı sistem, tüketicilerine yüzde 28’e varan verim artışının yanı sıra yeni BS kutuları (dağıtım kutusu) ile her türlü yapıya uygun borulama, tasarımda esneklik ve daha düşük CO2 emisyonu ile çevreci bir çözüm sunuyor.

VRV IV ısı geri kazanımlı sistem, VRT özelliğinin yanı sıra yeni yapısı ile yüksek verimlilik, kesintisiz ısıtma, yüksek konfor gibi VRV IV ailesinin tüm özelliklerini taşıyor. Ancak yeni cihaz, kendisinden önceki VRV IV serisinin farklı modellerinin sunduğu üstün özellikleri tek bir bünyede topluyor. Yeni serideki tüm cihazlar, eş zamanlı ısıtma ve soğutma yapabilirken, LT (düşük sıcaklık) ve HT (yüksek sıcaklık) hidrobox iç üniteler ile sıcak su üretim imkanı da sağlıyor.

Isıtma ve soğutma işlemlerini aynı anda gerçekleştirebilen VRV IV HR’de dış üniteler kullanıcılarına pek çok avantaj sunuyor. Bu dış üniteler her türlü kapasite, verim ve montaj yeri ihtiyacını karşılayabilmek için serbest olarak kombine edilebiliyor. VRV IV HR, dış ünite modelleri ile birlikte kullanılabilen kompakt tekli ve çoklu BS kutuları, esnek ve daha hızlı montaj sağlıyor. Daikin’in ürün gamına kattığı yeni BS kutuları ile özellikle otel ve ofis gibi mekanlarda, küçülen boyut ve azalan montaj işçiliği ile uygulama esnekliği getiriyor. Bu esneklik Daikin cihazlarının tercih edilmesinde önemli bir etken olarak öne çıkıyor.


DAIKIN TÜRKİYE HAKKINDA
Türkiye´de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011´de Airfel´i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; 6 bölge müdürlüğü, 187 bayi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlanan Daikin Türkiye, CIS ülkelerinin (Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan, Gürcistan, Özbekistan, Azerbaycan) ve Kuzey Irak pazarlarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.
DAIKIN HAKKINDA
Osaka-Japonya’da 1924 yılında kurulan Daikin Industries Ltd., bugün 20 milyar doları bulan cirosu, 13.6 milyar dolar toplam varlıkları ve 56.000 çalışanı ile dünya ısıtma, soğutma, havalandırma ve flurokimyasal ürünlerinde sektör lideridir. Konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamaları için müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını gözeten Daikin, tüm dünyada ürün geliştirme alanındaki öncü yaklaşımları ve entegre çözümlerinin rakipsiz kalitesi ve kullanışlılığıyla tanınmaktadır. Daikin Türkiye´nin de bünyesinde yer aldığı Daikin Europe NV, 1972 yılında Avrupa pazarına yenilikçi ürünlerini sunmak için Belçika Oostende kurulmuştur. Daikin Industries Ltd.’in yüzde 100 iştiraki olan Daikin Europe NV, 5.500 çalışanı, Belçika, Türkiye, Çek Cumhuriyeti (2), Almanya, İtalya ve İngiltere´deki 7 üretim tesisiyle Avrupa´nın en büyük klima, ısı pompası ve soğutma cihazı üreticisidir. Bugüne kadar 500.000’in üzerinde kurulumu gerçekleştirilen Daikin VRV ve Daikin Altherma, Avrupa´da en çok satan ısı pompası sistemleridir.
www.daikin.com.tr

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
Baymak´ın klima satışları 7 ayda %56 oranında arttı.
Vaillant klimalar performans ve estetik kadar sağlığın da buluşma noktası
DAIKIN’DEN TÜRKİYE’NİN YENİ NESİL SOĞUTUCU AKIŞKAN R32 İLE ÇALIŞAN İLK KLİMASI: EMURA II
A+++ SOĞUTAN VE ISITAN KLİMA
Baymak Elegant Klima, bu yaz sıcaktan bunalanlara garantili serinlik sağlıyor
İyi Bir Klima Almanın Kuralları
Mitsubishi Electric klimada yaz kampanyasını uzattı
Dünyanın en çok satan klima markası General’in yeni kampanyası yayında
KLİMADA “YÜKSEK PERFORMANS, DÜŞÜK FATURA” NASIL SAĞLANIR?
Ezber Bozan Klima: Kirigamine Zen
Vestel’in Plazma Inverter klima serisi en sağlıklı havayla serinletiyor
General´den Bebekli Aileler için Hijyenik Klima
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN KLİMA KONTROLÜNÜ MOBİLLEŞTİREN TEKNOLOJİ
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN TEKNOLOJİK KEŞİF
DAIKIN VRV´LER DE EUROVENT SERTİFİKALI OLDU
DAIKIN ISI GERİ KAZANIMLI HAVALANDIRMA CİHAZI VAM FA5 İLE HAVANIZI DEĞİŞTİRİYOR
MERSİN NEW CITY İKLİMLENDİRMEDE DAIKIN´İ TERCİH ETTİ
MITSUBISHI ELECTRIC’TEN A+++ ISINMA KONFORU VE ENERJİ TASARRUFU
MITSUBISHI ELECTRIC´TEN MÜCEVHER KLİMA
DAIKIN´DEN GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE 2015 YILI HEDİYESİ VRV IV HR
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 364 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS