En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

Daikin, yerli üretim ´Sensira´ ile split klima gamını genişletiyor

Etiketler:  , , , , , , , , ,

(Sensira ile split klima)

(Sensira ile split klima)

(Sensira ile split klima)
Geniş ürün gamıyla iklimlendirme alanındaki her ihtiyaca uygun çözümler üreten Daikin, yeni ürünü ‘Sensira Split Klima’ ile fark yaratıyor. Ilıman iklim bölgelerinde A+++’a kadar ısıtma verimliliğine ulaşan Sensira, bu özelliğiyle soğutma becerisinin yanı sıra Ege ve Akdeniz gibi bölgelerde kış ayları için ısıtmada da verimli bir çözüm olarak öne çıkıyor. Segmentinin en sessiz split klimalarından biri olan Sensira, Daikin Üretim Sistemi Standartları (PDS)’na sadık kalınarak Hendek Fabrika’da ‘yerli’ olarak üretiliyor.

İklimlendirme sektörünün inovatif markası Daikin, çevre dostu ve yenilikçi ürünleriyle sektöre yön vermeye devam ediyor. Kasım ayından itibaren tüketiciyle buluşan yeni ürün ‘Sensira Split Klima’ üstün özellikleri ve alışıldık Daikin kalitesi ile segmentinde çok önemli bir boşluğu doldurmaya hazırlanıyor.

Kapasite aralığı çok daha geniş olan Sensira, 2.0, 2.5, 3.5, 5.0, 6.0 ve 7.1 kW olmak üzere 6 ayrı kapasite ile sektörün en geniş çözüm aralığını tek modelde sunuyor. ‘Fısıltıdan daha az’ anlamına gelen 20 desibel ses basıncıyla muadillerine göre en sessiz çalışma performansına sahip olan cihaz kullanıcılara büyük konfor sağlıyor. Ilıman iklim bölgesinde A+++’a kadar ısıtma verimliliğine ulaşan Sensira, bu özelliği ile Ege ve Akdeniz gibi bölgelerde kış aylarında ısınma için çok verimli bir çözüm olarak dikkat çekiyor. Segmentine göre üstün verimlilik değerleri sunan Sensira, tüketicinin ısıtma için ayrı, soğutma için ayrı çözümler aramasına ‘ekonomik’ bir çare olarak öne çıkıyor.

ÇEVRECİ VE YERLİ MALI
Daikin’in Hendek’teki fabrikasında üretilen Sensira, TOBB onaylı “Yerli Malı Belgesi” almaya hak kazanan ürünlerden biri. Kalitesi ve sağlamlığı ile dünyanın güvenini kazanan Daikin, bu özelliğini sürdürülebilir kılmak için bütün üretimlerinde PDS adı verilen markaya özgü üretim sistemi standartlarını uyguluyor. Dolayısıyla Daikin markalı ‘yerli’ üretim bütün cihazlar bu kriterlere uygun olarak üretiliyor.

Konfor, kalite ve verimliliği bir arada sunan Sensira, aynı zamanda yeni nesil soğutucu akışkan R32 ile çalışıyor. Düşük GWP (küresel ısınma potansiyeli) değerine sahip olan R32 çevreci bir gaz olmanın yanı sıra daha yüksek enerji verimliliği de sağlıyor.

SENSIRA İLE ‘DOĞRU HAVA’
Birçok üstün özelliklere sahip olan Daikin Sensira Split Klima sunduğu 5 farklı fan kademesiyle konforun yanı sıra ‘doğru hava’yı mekanlara taşıyor. Ürünün ‘Güçlü Mod’ özelliği ise 20 dakikada hızlı ısıtma ya da soğutma yapılabilmesini sağlıyor. ‘Konfor Modu’ sayesinde hava üfleme panjurunu otomatik olarak ayarlayan Sensira, soğutma modunda havayı yukarıya, ısıtma modunda ise aşağıya doğru üflüyor. Uzaktan kumanda üzerinden günün farklı saatleri için programlanabilme özelliği taşıyan Sensira, bekleme modunda çalışırken sadece 1 W enerji tüketiyor. Cihaz, enerji tasarruflu olmasıyla da beğeni topluyor.

Sensira, kontrolün kendisinde olmasını sevenler için opsiyonel olarak gelen Wi-Fi bağlantısı ile Android ve IOS işletim sistemli cihazlarda kullanılmak üzere ücretsiz uygulama seçeneği de sunuyor. Bu sayede dileyen kullanıcılar tablet ya da akıllı telefonlarıyla cihazı kontrol edebiliyor.

Segmentinin en verimli ürünlerinden biri olan Daikin Sensira Split Klima, yıl sonuna kadar 6 YIL GARANTİLİ olarak tüketiciyle buluşuyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
DOĞRU ORTAM HAVASI VİRÜSLERDEN KORUYOR
Daikin’in Yeni Kampanyası Hizmet Kalitesini Vurguluyor DAIKIN HER AN YANINDA!
TASARIMLA GELEN MÜKEMMEL KONFOR
DAIKIN UZMANLARINDAN ENERJİ GİDERLERİNİ AZALTMANIN İPUÇLARI
SAĞLIKÇILAR, ´TEMİZ VE DOĞRU HAVA´ İÇİN UYARIYOR
NEVBAHAR ÜSKÜDAR PROJESİNE DAIKIN’DEN VERİMLİ ÇÖZÜMLER
DAIKIN, KARBON EMİSYONUNU NET SIFIRA İNDİRECEK!
MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU
Çevre ve Bütçe Dostu Daikin Premix VZ Kombi
DOĞRU HAVA, DAIKIN VRV IV+ İLE GELECEĞE HAZIR!
Daikin, eski klimalarınıza “erken emeklilik” fırsatı sunuyor.
KOMBİLERİNİZİ KIŞA HAZIRLAYIN
YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI
Daikin, yerli üretim ´Sensira´ ile split klima gamını genişletiyor
Tasarruflu İklimlendirmenin Şifresi Isı Pompaları
BÜYÜK PROJELERİN ARANILAN MARKASI DAIKIN, MİLLENİUM WEST İSTANBUL’DA DA YERİNİ ALDI
ISK-SODEX İSTANBUL´A DAIKIN´İN AİRFEL ÇIKARMASI
YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!
DAIKIN TÜRKİYE, SERMAYESİNİ 1 MİLYAR 100 MİLYON TL’YE ÇIKARDI
Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor.
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 302 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS