En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR

Etiketler:  , , , , , , , , ,

(DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR)
DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR

Konutlara ve ticari alanlara taze hava sağlamaya yönelik çok sayıda çözüm sunan Daikin, kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği VAM-J ısı geri kazanımlı havalandırma ünitesiyle büyük beğeni topluyor. Isıtma ve soğutma özelliklerinin yanı sıra nem kazanımıyla enerji tasarruflu havalandırma yapan VAM-J ofis, mağaza ve restoran gibi ticari kullanım alanları için mükemmel bir çözüm olarak öne çıkıyor.

İklimlendirme sektörünün ezber bozan markası Daikin, sadece geniş ürün gamıyla değil, konfor sağlayan gelişmiş teknolojik ürünleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Enerji verimliliği ve çevre ile ilgili konulara odaklanan regülasyonlar nedeniyle; ısı geri kazanım cihazları, artık ticari havalandırma uygulamalarının yanı sıra günümüzde konut uygulamalarında da önemli bir husus olmaya başlıyor. Daikin’in ısıtma, soğutma ve nem geri kazanımıyla iç ortamda enerji tasarruflu havalandırma sağlayan ürünü VAM-J serisi ‘ısı geri kazanımlı havalandırma cihazı’ bu alandaki standartları üst düzeye çıkarıyor. 350-2000 m3/sa‘lik geniş kapasite aralığına sahip VAM-J serisinin yeni elmas şekilli yanmayan selülozik ısı eşanjörü ultra yüksek fan hızında yüzde 85’e varan sıcaklık transfer verimliliği sağlıyor. Bu sayede yüksek enerji verimliliği sağlanırken, konfor seviyesi de en üst noktaya taşınıyor. Daha önceki seride olduğu gibi yüksek verimli kağıt barındıran sistem ısı değişiminin yanı sıra nem değişimi de yapıyor. 301mm (350/500 m3/sa) yüksekliğe sahip olan VAM-J serisi, yeni geliştirilen Sirocco fan ve DC fan motoruyla kullanıcının tasarrufunu artırıyor. Kablolu kumandayla ESP değiştirebilme özelliği hava debisinin optimizasyonunu sağlıyor.

KOLAY MONTAJLA ZAMAN TASARRUFU
Mağaza, restoran ve ofisler için yüksek kaliteli taze hava sağlayan ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, iç ve dış ortam sıcaklıkları ve nem seviyeleri arasındaki dengeyi optimize ederek, ısıtma veya soğutma yükünü azaltarak VRV sisteminin verimliliğini arttırıyor. Opsiyonel olarak üründe yer alan CO2 sensörü ile iç ortam hava kalitesini sürekli kontrol ederek enerji kayıplarını minimum seviyeye indiriyor. Dış ortam sıcaklığının iç ortam sıcaklığından düşük olduğu gecelerde ‘free cooling’ yani bedelsiz soğutma yapabilme özelliğine sahip olan VAM-J serisi, bağımsız kullanılabildiği gibi ısıtma ve soğutma sağlayan tüm Daikin VRV sistemlerine kolayca entegre edilebiliyor. Cihazda standart olarak G3 sınıf çok yönlü elyaf lifli filtre bulunurken opsiyonel olarak orta ve ince toz filtreleri M6, F7, F8 de sunuluyor. Ürünün bütün bu özellikleri kullanıcıya eksiksiz taze hava çözümü sunuyor.
VAM-J serisi üstün özelliklerinin yanı sıra kısa montaj süresiyle de dikkat çekiyor. Ürünün nominal hava debisinin kolayca ayarlanabilmesi ve klasik kuruluma kıyasla damper gerektirmemesi nedeniyle ortaya çıkan bu avantaj, kullanıcılara zamandan tasarruf sağlıyor. Drenaj borusuna gerek duymayan ürün, Daikin tarafından temin edilen elektrikli ısıtıcılarla, düşük dış ortam sıcaklığında daha yüksek konfora erişmeye fırsat yaratıyor. VAM-J serisi, üstün VRV IV teknolojisinin de sahip olduğu merkezi kontrol sistemlerine sahip. Bu da cihazın çalışırken kolayca görüntülenmesine ve takip edilmesine olanak veriyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
DOĞRU ORTAM HAVASI VİRÜSLERDEN KORUYOR
Daikin’in Yeni Kampanyası Hizmet Kalitesini Vurguluyor DAIKIN HER AN YANINDA!
TASARIMLA GELEN MÜKEMMEL KONFOR
DAIKIN UZMANLARINDAN ENERJİ GİDERLERİNİ AZALTMANIN İPUÇLARI
SAĞLIKÇILAR, ´TEMİZ VE DOĞRU HAVA´ İÇİN UYARIYOR
NEVBAHAR ÜSKÜDAR PROJESİNE DAIKIN’DEN VERİMLİ ÇÖZÜMLER
DAIKIN, KARBON EMİSYONUNU NET SIFIRA İNDİRECEK!
MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU
Çevre ve Bütçe Dostu Daikin Premix VZ Kombi
DOĞRU HAVA, DAIKIN VRV IV+ İLE GELECEĞE HAZIR!
Daikin, eski klimalarınıza “erken emeklilik” fırsatı sunuyor.
KOMBİLERİNİZİ KIŞA HAZIRLAYIN
YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI
Daikin, yerli üretim ´Sensira´ ile split klima gamını genişletiyor
Tasarruflu İklimlendirmenin Şifresi Isı Pompaları
BÜYÜK PROJELERİN ARANILAN MARKASI DAIKIN, MİLLENİUM WEST İSTANBUL’DA DA YERİNİ ALDI
ISK-SODEX İSTANBUL´A DAIKIN´İN AİRFEL ÇIKARMASI
YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!
DAIKIN TÜRKİYE, SERMAYESİNİ 1 MİLYAR 100 MİLYON TL’YE ÇIKARDI
Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor.
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 398 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS