En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR

Etiketler:  , , , , , , , , ,

(DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR)
DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR

Konutlara ve ticari alanlara taze hava sağlamaya yönelik çok sayıda çözüm sunan Daikin, kullanıcıların ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda geliştirdiği VAM-J ısı geri kazanımlı havalandırma ünitesiyle büyük beğeni topluyor. Isıtma ve soğutma özelliklerinin yanı sıra nem kazanımıyla enerji tasarruflu havalandırma yapan VAM-J ofis, mağaza ve restoran gibi ticari kullanım alanları için mükemmel bir çözüm olarak öne çıkıyor.

İklimlendirme sektörünün ezber bozan markası Daikin, sadece geniş ürün gamıyla değil, konfor sağlayan gelişmiş teknolojik ürünleriyle de fark yaratmaya devam ediyor. Enerji verimliliği ve çevre ile ilgili konulara odaklanan regülasyonlar nedeniyle; ısı geri kazanım cihazları, artık ticari havalandırma uygulamalarının yanı sıra günümüzde konut uygulamalarında da önemli bir husus olmaya başlıyor. Daikin’in ısıtma, soğutma ve nem geri kazanımıyla iç ortamda enerji tasarruflu havalandırma sağlayan ürünü VAM-J serisi ‘ısı geri kazanımlı havalandırma cihazı’ bu alandaki standartları üst düzeye çıkarıyor. 350-2000 m3/sa‘lik geniş kapasite aralığına sahip VAM-J serisinin yeni elmas şekilli yanmayan selülozik ısı eşanjörü ultra yüksek fan hızında yüzde 85’e varan sıcaklık transfer verimliliği sağlıyor. Bu sayede yüksek enerji verimliliği sağlanırken, konfor seviyesi de en üst noktaya taşınıyor. Daha önceki seride olduğu gibi yüksek verimli kağıt barındıran sistem ısı değişiminin yanı sıra nem değişimi de yapıyor. 301mm (350/500 m3/sa) yüksekliğe sahip olan VAM-J serisi, yeni geliştirilen Sirocco fan ve DC fan motoruyla kullanıcının tasarrufunu artırıyor. Kablolu kumandayla ESP değiştirebilme özelliği hava debisinin optimizasyonunu sağlıyor.

KOLAY MONTAJLA ZAMAN TASARRUFU
Mağaza, restoran ve ofisler için yüksek kaliteli taze hava sağlayan ısı geri kazanımlı havalandırma cihazları, iç ve dış ortam sıcaklıkları ve nem seviyeleri arasındaki dengeyi optimize ederek, ısıtma veya soğutma yükünü azaltarak VRV sisteminin verimliliğini arttırıyor. Opsiyonel olarak üründe yer alan CO2 sensörü ile iç ortam hava kalitesini sürekli kontrol ederek enerji kayıplarını minimum seviyeye indiriyor. Dış ortam sıcaklığının iç ortam sıcaklığından düşük olduğu gecelerde ‘free cooling’ yani bedelsiz soğutma yapabilme özelliğine sahip olan VAM-J serisi, bağımsız kullanılabildiği gibi ısıtma ve soğutma sağlayan tüm Daikin VRV sistemlerine kolayca entegre edilebiliyor. Cihazda standart olarak G3 sınıf çok yönlü elyaf lifli filtre bulunurken opsiyonel olarak orta ve ince toz filtreleri M6, F7, F8 de sunuluyor. Ürünün bütün bu özellikleri kullanıcıya eksiksiz taze hava çözümü sunuyor.
VAM-J serisi üstün özelliklerinin yanı sıra kısa montaj süresiyle de dikkat çekiyor. Ürünün nominal hava debisinin kolayca ayarlanabilmesi ve klasik kuruluma kıyasla damper gerektirmemesi nedeniyle ortaya çıkan bu avantaj, kullanıcılara zamandan tasarruf sağlıyor. Drenaj borusuna gerek duymayan ürün, Daikin tarafından temin edilen elektrikli ısıtıcılarla, düşük dış ortam sıcaklığında daha yüksek konfora erişmeye fırsat yaratıyor. VAM-J serisi, üstün VRV IV teknolojisinin de sahip olduğu merkezi kontrol sistemlerine sahip. Bu da cihazın çalışırken kolayca görüntülenmesine ve takip edilmesine olanak veriyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
ISK-SODEX İSTANBUL´A DAIKIN´İN AİRFEL ÇIKARMASI
YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!
DAIKIN TÜRKİYE, SERMAYESİNİ 1 MİLYAR 100 MİLYON TL’YE ÇIKARDI
Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor.
DAIKIN, ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (EVD) İLE TÜRKİYE’YE BÜYÜK KATKI SUNUYOR
ARTAN ENERJİ FATURALARINA EN İYİ ÇÖZÜM DAIKIN PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ İLE GELİYOR
DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR
UZMAN GÜNLERİNDE HİJYENİK KLİMA SANTRALİ KONUŞULDU
TÜRKİYE’NİN DEV PROJELERİ DAIKIN İLE GÜÇLENİYOR
DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI
Sıcak su eldesinde ısı pompasıyla büyük tasarruf
ENER LOT21 UYUMLU YENİ DAIKIN VRV IV+
TÜRKİYE, KLİMADA 4+ İLE TANIŞIYOR, DOĞRU HAVAYA KAVUŞUYOR
DAIKIN’DEN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN KLİMA
DAIKIN TÜRKİYE, İSO 500’DE 75 BASAMAK BİRDEN YÜKSELDİ
DAIKIN, SOĞUTMADAN SONRA ISITMADA DA LİDERLİĞE KOŞUYOR!
DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 45 İNDİRİMLİ BAKIM KAMPANYASI´NA BAŞLADI
DAIKIN, DÜNYA İKLİM GÜNܒNDE FARKINDALIK YARATIYOR
Alarko Carrier, TTMD Bursa Temsilciliği tarafından düzenlenen seminerde sektör profesyonelleri ve öğretim üyeleriyle buluştu.
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 212 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS