En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Airfel Japon Kombi

DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI

Etiketler:  , , , , ,

(DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI)
Türkiye’nin en çok dinlenen radyocusu Nihat Sırdar, 17 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği ‘Doğru Hava’ turnesinde yıllardır onunla özdeşleşen programını çeşitli illerdeki Daikin bayilerinin önünde yaparak, binlerce kişiye ‘Doğru Hava’yı anlattı. Turne boyunca binlerce kişinin ilgi odağı haline gelen Sırdar; Mersin, Adana, Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul’daki Daikin bayilerinin önünde gerçekleştirdiği canlı yayınlarla dinleyicileri ‘Doğru Hava’ konusunda bilgilendirirken düzenlediği yarışmalarla da o ilin o gün ölçülen en yüksek sıcaklığı kadar indirimler kazandırdı. Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının da 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor.

Gelişmiş teknolojisi ve üst segmenteki klima modelleriyle kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı bu kez de 17 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen bir turneyle usta radyocu Nihat Sırdar aracılığıyla anlattı. Yaz sıcaklarının iyice bunalttığı Akdeniz-Ege hattı ve İstanbul’daki 16 adet Daikin bayiini dolaşan Sırdar, kendisiyle özdeşleşen ve Kafa Radyo’da yayınlanan ünlü programı Nihat’la Sivrisinek’i canlı olarak bu mekanların önünden gerçekleştirdi. Mersin, Adana Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul illerini kapsayan turne boyunca dinleyicilere Daikin’in uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı anlatan Sırdar, düzenlediği yarışmalarla da büyük ilgi topladı. Yarışmalarda kazanan ilk üç kişi o gün bulunulan ilde ölçülen en yüksek sıcaklık kadar indirim almaya hak kazandı. Sıcaklığın 35°C olduğu bu illerde indirimler de yüzde 35 gibi yüksek oranlara ulaştı.

Klimanın sadece ısıtan-soğutan bir ürün değil bunun ötesinde doğru hava sağlayan bir ‘ihtiyaç’ olduğu yönünde farkındalık oluşmasına katkıda bulunmak için düzenlenen turne büyük bir başarı ile geçti. Sırdar’ın hayranlarının büyük ilgi gösterdiği canlı yayınlar sırasında bayilere gelenlerin sayısı toplamda on binlere ulaştı. Kitap imzalatan, fotoğraf çektirmek isteyen dinleyiciler Daikin bayilerini de ziyaret ederek ürünleri deneyimlediler. Daikin bayileri de büyük destek verdikleri bu turne sırasında müşterilerine Daikin’in Yaz Kampanyası’nı anlatırken, bölgedeki müşterilere ürünlerin üstün özelliklerini uygulamalı olarak gösterme imkanı buldular.

Her biri 2 saat süren 16 adet canlı yayın boyunca gerek Nihat Sırdar, gerekse bayiler bir Daikin marka temsilcisinin temsil ettiği tüm değerleri müşterilere hissettirmeyi başarmanın keyfini yaşadı. Güven, süreklilik, misafirperverlik, uzmanlık, çözüm odaklılık ve iletişim gibi değerlerin altı çizilmiş oldu.

Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
SAĞLIKÇILAR, ´TEMİZ VE DOĞRU HAVA´ İÇİN UYARIYOR
NEVBAHAR ÜSKÜDAR PROJESİNE DAIKIN’DEN VERİMLİ ÇÖZÜMLER
DAIKIN, KARBON EMİSYONUNU NET SIFIRA İNDİRECEK!
MİMAR M. AYKUT MUTLU, DAIKIN ´UZMAN GÜNLERİ´NİN KONUĞU OLDU
Çevre ve Bütçe Dostu Daikin Premix VZ Kombi
DOĞRU HAVA, DAIKIN VRV IV+ İLE GELECEĞE HAZIR!
Daikin, eski klimalarınıza “erken emeklilik” fırsatı sunuyor.
KOMBİLERİNİZİ KIŞA HAZIRLAYIN
YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI
Daikin, yerli üretim ´Sensira´ ile split klima gamını genişletiyor
Tasarruflu İklimlendirmenin Şifresi Isı Pompaları
BÜYÜK PROJELERİN ARANILAN MARKASI DAIKIN, MİLLENİUM WEST İSTANBUL’DA DA YERİNİ ALDI
ISK-SODEX İSTANBUL´A DAIKIN´İN AİRFEL ÇIKARMASI
YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!
DAIKIN TÜRKİYE, SERMAYESİNİ 1 MİLYAR 100 MİLYON TL’YE ÇIKARDI
Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor.
DAIKIN, ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (EVD) İLE TÜRKİYE’YE BÜYÜK KATKI SUNUYOR
ARTAN ENERJİ FATURALARINA EN İYİ ÇÖZÜM DAIKIN PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ İLE GELİYOR
DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR
UZMAN GÜNLERİNDE HİJYENİK KLİMA SANTRALİ KONUŞULDU
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 129 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS