En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI

Etiketler:  , , , , ,

(DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI)
Türkiye’nin en çok dinlenen radyocusu Nihat Sırdar, 17 Haziran-10 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirdiği ‘Doğru Hava’ turnesinde yıllardır onunla özdeşleşen programını çeşitli illerdeki Daikin bayilerinin önünde yaparak, binlerce kişiye ‘Doğru Hava’yı anlattı. Turne boyunca binlerce kişinin ilgi odağı haline gelen Sırdar; Mersin, Adana, Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul’daki Daikin bayilerinin önünde gerçekleştirdiği canlı yayınlarla dinleyicileri ‘Doğru Hava’ konusunda bilgilendirirken düzenlediği yarışmalarla da o ilin o gün ölçülen en yüksek sıcaklığı kadar indirimler kazandırdı. Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının da 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor.

Gelişmiş teknolojisi ve üst segmenteki klima modelleriyle kullanıcılarına enerji verimliliği yüksek, konforlu bir iklimlendirme sunan Daikin, uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı bu kez de 17 Haziran- 10 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen bir turneyle usta radyocu Nihat Sırdar aracılığıyla anlattı. Yaz sıcaklarının iyice bunalttığı Akdeniz-Ege hattı ve İstanbul’daki 16 adet Daikin bayiini dolaşan Sırdar, kendisiyle özdeşleşen ve Kafa Radyo’da yayınlanan ünlü programı Nihat’la Sivrisinek’i canlı olarak bu mekanların önünden gerçekleştirdi. Mersin, Adana Antalya, İzmir, Aydın ve İstanbul illerini kapsayan turne boyunca dinleyicilere Daikin’in uzmanı olduğu ‘Doğru Hava’yı anlatan Sırdar, düzenlediği yarışmalarla da büyük ilgi topladı. Yarışmalarda kazanan ilk üç kişi o gün bulunulan ilde ölçülen en yüksek sıcaklık kadar indirim almaya hak kazandı. Sıcaklığın 35°C olduğu bu illerde indirimler de yüzde 35 gibi yüksek oranlara ulaştı.

Klimanın sadece ısıtan-soğutan bir ürün değil bunun ötesinde doğru hava sağlayan bir ‘ihtiyaç’ olduğu yönünde farkındalık oluşmasına katkıda bulunmak için düzenlenen turne büyük bir başarı ile geçti. Sırdar’ın hayranlarının büyük ilgi gösterdiği canlı yayınlar sırasında bayilere gelenlerin sayısı toplamda on binlere ulaştı. Kitap imzalatan, fotoğraf çektirmek isteyen dinleyiciler Daikin bayilerini de ziyaret ederek ürünleri deneyimlediler. Daikin bayileri de büyük destek verdikleri bu turne sırasında müşterilerine Daikin’in Yaz Kampanyası’nı anlatırken, bölgedeki müşterilere ürünlerin üstün özelliklerini uygulamalı olarak gösterme imkanı buldular.

Her biri 2 saat süren 16 adet canlı yayın boyunca gerek Nihat Sırdar, gerekse bayiler bir Daikin marka temsilcisinin temsil ettiği tüm değerleri müşterilere hissettirmeyi başarmanın keyfini yaşadı. Güven, süreklilik, misafirperverlik, uzmanlık, çözüm odaklılık ve iletişim gibi değerlerin altı çizilmiş oldu.

Bilindiği üzere Daikin Türkiye, Kafa Radyo’da yayınlanan Nihat’la Muhabbet programının 2 yıldır sponsorluğunu üstleniyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
ISK-SODEX İSTANBUL´A DAIKIN´İN AİRFEL ÇIKARMASI
YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!
DAIKIN TÜRKİYE, SERMAYESİNİ 1 MİLYAR 100 MİLYON TL’YE ÇIKARDI
Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor.
DAIKIN, ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (EVD) İLE TÜRKİYE’YE BÜYÜK KATKI SUNUYOR
ARTAN ENERJİ FATURALARINA EN İYİ ÇÖZÜM DAIKIN PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ İLE GELİYOR
DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR
UZMAN GÜNLERİNDE HİJYENİK KLİMA SANTRALİ KONUŞULDU
TÜRKİYE’NİN DEV PROJELERİ DAIKIN İLE GÜÇLENİYOR
DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI
Sıcak su eldesinde ısı pompasıyla büyük tasarruf
ENER LOT21 UYUMLU YENİ DAIKIN VRV IV+
TÜRKİYE, KLİMADA 4+ İLE TANIŞIYOR, DOĞRU HAVAYA KAVUŞUYOR
DAIKIN’DEN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN KLİMA
DAIKIN TÜRKİYE, İSO 500’DE 75 BASAMAK BİRDEN YÜKSELDİ
DAIKIN, SOĞUTMADAN SONRA ISITMADA DA LİDERLİĞE KOŞUYOR!
DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 45 İNDİRİMLİ BAKIM KAMPANYASI´NA BAŞLADI
DAIKIN, DÜNYA İKLİM GÜNܒNDE FARKINDALIK YARATIYOR
Alarko Carrier, TTMD Bursa Temsilciliği tarafından düzenlenen seminerde sektör profesyonelleri ve öğretim üyeleriyle buluştu.
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 130 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS