En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

DAIKIN ‘UZMAN GÜNLERİ’ SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRİYOR

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , ,

(DAIKIN ‘UZMAN GÜNLERİ’ SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRİYOR)

(DAIKIN ‘UZMAN GÜNLERİ’ SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRİYOR)
İklimlendirme sektörünün lider şirketi Daikin, gelenekselleşen ‘Uzman Günleri’yle sektörü bilgilendiren, gelişmeleri paylaşan ve yeni teknolojileri tartışan gündemiyle fark yaratmaya devam ediyor. Bugüne kadar sektörün uzmanlarını yüzlerce kişiyle bir araya getirerek, bilgi alışverişinde bulunulmasını sağlayan ‘Uzman Günleri’nde, Daikin İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi, Maltepe Daikin Plaza’da bulunan yeni binasında ayda bir konuklarını ağırlıyor. ‘Uzman Günleri’ bugüne kadar Prof. Dr. Onur Devres, Metta Mühendislik Genel Müdürü Meriç Sapçı, Anel Group Mekanik Dizayn Koordinatörü Nejat Babür ve RES Enerji Sistemleri A.Ş. Sahibi Nurettin Küçükçalı gibi sektörün önde gelen isimlerini ağırlamıştı.

Yenilikçi ürünleri ve uygulamalarıyla iklimlendirme sektörüne öncülük eden Daikin, artık geleneksel hale gelen ‘Uzman Günleri’ etkinliğiyle sektörün nabzını tutmaya devam ediyor. Bugüne kadar konusunun uzmanı referans isimleri yüzlerce katılımcıyla buluşturan Daikin ‘Uzman Günleri’; sektördeki gelişmeleri, deneyimleri ve bilgileri paylaşmak için en uygun mecra olarak kabul görüyor. Bugüne kadar ‘Binalarda Verimli Isıtma Tesisatı Sistemleri ve Tasarımı’ndan ‘Geleceğin Bina ve Tesisleri İçin HVAC Modüler Tasarım Yaklaşımları’na Gıda Güvenliği, Soğuk Zincir ve Uygulamaları’ndan Yapı Sektöründe Dijitalleşme’ye, HVAC Uygulamaları İçin BIM’e kadar geniş bir skalada konuların tartışıldığı, sunumların yapıldığı etkinlikler büyük ilgi gördü.

Daikin İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi, Maltepe Daikin Plaza’da gerçekleşen ‘Uzman Günleri’, sektörün gündemindeki konuları uzmanlar eşliğinde katılımcılarla paylaşmayı, bilgi ve beceri kazandırmayı amaçlıyor. Bugüne kadar yüzlerce sektör çalışanını bir araya getirerek bilgi alışverişinde bulunulmasına ön ayak olan ‘Uzman Günleri’, bu misyonunu yeni yerinde sürdürüyor.

Maltepe Daikin Plaza’da yer alan ve 800 metrekarelik alanıyla Türkiye’nin ve Avrupa’nın tek ‘İklimlendirme Deneyim Alanı’ olan Daikin İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi, iklimlendirmeye dair her şeyi deneyimleyerek öğrenme imkanı sunuyor. Deneyim Merkezi’nde, bireysel klima sistemlerden kombiye, merkezi iklimlendirme sistemlerinden ısı pompalarına kadar Daikin’in hemen her ürünü test noktalarında sergileniyor. Ziyaretçiler bu ürünlerin performans, konfor, sessizlik ve verimlilik gibi özelliklerini test etme imkanı buluyor. Dileyen herkesin ziyaret edebileceği Daikin İklimlendirme Teknolojileri Deneyim Merkezi her yaş grubu için bulunmaz bir bilgi hazinesi olarak büyük ilgi görüyor.

DAIKIN TÜRKİYE HAKKINDA

Türkiye´de 1978 yılından beri distribütörler vasıtasıyla faaliyetlerini sürdüren Daikin, Temmuz 2011´de Airfel´i satın alarak Türkiye iklimlendirme sektörünün iddialı bir yatırımcısı olmuştur. Daikin Türkiye bugün ısıtma, soğutma ve havalandırma alanında Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip şirketidir. Daikin Türkiye çatısı altında bulunan Daikin ve Airfel markalarının iklimlendirme sektörüne yönelik kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri vb. farklı ihtiyaçlara uygun son teknoloji ile üretilmiş ürünleri bulunmaktadır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Daikin Türkiye; Sakarya’da bulunan üretim tesisleri, 7 bölge müdürlüğü, 320 bayi, 21 kadın girişimci Sakura bayi, 500 satış noktası ve 500’ün üzerindeki yetkili servisiyle Türkiye’nin geniş bir coğrafyasına hizmet verebilmektedir. Ayrıca Avrupa´nın ilk iklimlendirme deneyim merkezini de sektörüne kazandırmıştır. İstanbul´da bulunan Daikin Akademi ise eğitimin gücünü paydaşların kişisel gelişim, mesleki deneyim ve iş yapma kalistesine yansıtmak için çalışmaktadır. Türkiye’nin yanı sıra Doğu Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika’nın da Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlanan Daikin Türkiye, CIS ülkelerinin (Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan, Tacikistan) ve Gürcistan, Kuzey Irak, KKTC pazarlarının sorumluluğunu da üstlenmiştir.

DAIKIN HAKKINDA

Osaka-Japonya’da 1924 yılında kurulan Daikin Industries Ltd., bugün 150 ülkede 20 milyar doları bulan cirosu, 70 binden fazla çalışanı ve 90 tane üretim tesisi ile dünya ısıtma, soğutma, havalandırma ve flurokimyasal ürünlerinde sektör lideridir. Konut, ticari ve endüstriyel iklimlendirme uygulamaları için müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını gözeten Daikin, tüm dünyada ürün geliştirme alanındaki öncü yaklaşımları ve entegre çözümlerinin rakipsiz kalitesi ve kullanışlılığıyla tanınmaktadır. Daikin Türkiye´nin de bünyesinde yer aldığı Daikin Europe NV, 1972 yılında Avrupa pazarına yenilikçi ürünlerini sunmak için Belçika Oostende’de kurulmuştur. Daikin Industries Ltd.’in yüzde 100 iştiraki olan Daikin Europe NV, 7.500 çalışanı, Belçika, Türkiye, Çek Cumhuriyeti (2), Almanya, İtalya ve İngiltere´deki 7 üretim tesisiyle Avrupa´nın en büyük klima, ısı pompası ve soğutma cihazı üreticisidir.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

DİĞER HABERLER
YENİ JENERASYON DAIKIN ALTHERMA ISI POMPALARI
Daikin, yerli üretim ´Sensira´ ile split klima gamını genişletiyor
Tasarruflu İklimlendirmenin Şifresi Isı Pompaları
BÜYÜK PROJELERİN ARANILAN MARKASI DAIKIN, MİLLENİUM WEST İSTANBUL’DA DA YERİNİ ALDI
ISK-SODEX İSTANBUL´A DAIKIN´İN AİRFEL ÇIKARMASI
YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!
DAIKIN TÜRKİYE, SERMAYESİNİ 1 MİLYAR 100 MİLYON TL’YE ÇIKARDI
Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor.
DAIKIN, ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (EVD) İLE TÜRKİYE’YE BÜYÜK KATKI SUNUYOR
ARTAN ENERJİ FATURALARINA EN İYİ ÇÖZÜM DAIKIN PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ İLE GELİYOR
DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR
UZMAN GÜNLERİNDE HİJYENİK KLİMA SANTRALİ KONUŞULDU
TÜRKİYE’NİN DEV PROJELERİ DAIKIN İLE GÜÇLENİYOR
DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI
Sıcak su eldesinde ısı pompasıyla büyük tasarruf
ENER LOT21 UYUMLU YENİ DAIKIN VRV IV+
TÜRKİYE, KLİMADA 4+ İLE TANIŞIYOR, DOĞRU HAVAYA KAVUŞUYOR
DAIKIN’DEN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN KLİMA
DAIKIN TÜRKİYE, İSO 500’DE 75 BASAMAK BİRDEN YÜKSELDİ
DAIKIN, SOĞUTMADAN SONRA ISITMADA DA LİDERLİĞE KOŞUYOR!
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 129 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS