En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

DAIKIN FLEX HT İLE SICAK SU KONFORUNU TASARRUFLA YAŞAYIN

Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,

(DAIKIN FLEX HT İLE SICAK SU KONFORUNU)

(DAIKIN FLEX HT İLE SICAK SU KONFORUNU)
Yenilikçi ve çevreci çözümleriyle iklimlendirme sektörünün standartlarını belirleyen Daikin, havadan suya ısı pompası Daikin Flex HT ile konfor ve tasarrufu bir arada sunuyor. Özellikle doğalgaz olmayan yerlerde otel, spor salonu, okul ve şantiye gibi büyük hacimli binaların sıcak kullanım suyu ihtiyacını en ekonomik biçimde sağlayan Daikin Flex havadan suya ısı pompası konforun yanı sıra çevreci bir çözüm olarak da öne çıkıyor. Sistem, herhangi bir ilave ekipmana ihtiyaç duymadan dış ortam sıcaklığının -20°C’ye kadar düştüğü durumlarda bile 75°C sıcak kullanım suyu üretebiliyor.

Sektörün güçlü markası Daikin, sunduğu çözümlerle tüketicinin ihtiyaçlarını en efektif biçimde çözmeye devam ediyor. Özellikle doğalgazın olmadığı bölgelerde, yüksek hacimli sıcak kullanım suyu gerektiren yapılarda ideal bir seçenek olarak öne çıkan Daikin Flex HT havadan suya ısı pompası, büyük bir ihtiyaca yanıt veriyor.

Elektrik rezistansı, gaz veya katı yakıtlı kazan gibi herhangi bir ilaveye ihtiyaç duymadan dış ortam sıcaklığının -20°C’ye kadar düştüğü durumlarda bile 75°C sıcak kullanım suyu üretebilen Daikin Flex HT, aynı zamanda ‘lejyonella’ bakteri koruması da yapabiliyor. Maksimum primer su sıcaklığı 80°C olan cihaz, 16 üniteye kadar kaskat çalışma imkanı veriyor.

Elektrikle çalışan ürün, enerjinin olduğu her yerde devreye girebiliyor. Yakıt depolamaya gerek bırakmayan cihaz, baca gazı emisyonu üretmediği için yüksek güvenlikli ve konforlu bir çalışma ortamı sunuyor. İşletme kolaylığı nedeniyle ek personel ihtiyacı oluşturmadığından ekstra tasarruf sağlıyor.

XL yük profiline ve A sınıfı enerji verimliliğine sahip olan Daikin Flex HT, 22,5 kW’den 45 kW’ye kadar 5 farklı kapasitede tasarlandı. İnvertör teknolojisi bulunan kompresör ile yüksek verime sahip ısı pompası diğer alternatif yakıtlara göre yüzde 300’e kadar* daha düşük işletme giderine fırsat veriyor. Düşük işletme ve bakım giderleri ile Daikin Flex HT ısı pompaları 2* yıla kadar kendini amorti edebiliyor.

Sirkülasyon pompası, genleşme tankı, emniyet ventili ve filtre gibi tüm hidrolik ekipmanlar iç ünitelerde fabrikasyon olarak monte edildiği için son kullanıcı için büyük montaj avantajı sağlıyor. Doğalgaz gerektirmeyen Daikin Flex HT ısı pompaları; işletmeler, proje sahipleri ve müteahhitler için en konforlu ve tasarruflu çözüm olarak Daikin kalitesiyle tüketici ile buluşuyor.

* Yakıt cinsine, işletme şartlarına, cihazların bulunduğu lokasyon ve güncel yakıt fiyatlarına göre değişiklik arz edebilir.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

Puanla: Oy Sayısı:0 Okunma:1801
DİĞER HABERLER
DAIKIN, SOĞUTMADAN SONRA ISITMADA DA LİDERLİĞE KOŞUYOR!
DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 45 İNDİRİMLİ BAKIM KAMPANYASI´NA BAŞLADI
DAIKIN, DÜNYA İKLİM GÜNܒNDE FARKINDALIK YARATIYOR
Alarko Carrier, TTMD Bursa Temsilciliği tarafından düzenlenen seminerde sektör profesyonelleri ve öğretim üyeleriyle buluştu.
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
DAIKIN ‘UZMAN GÜNLERİ’ SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRİYOR
TÜRKİYE’DE 60 MİLYON KİŞİ KİRLİ HAVA SOLUYOR
DAIKIN FLEX HT İLE SICAK SU KONFORUNU TASARRUFLA YAŞAYIN
DAIKIN MADOKA İLE DAHA FAZLA KONTROL DAHA AZ DÜĞME
Duvar Tipi Split Klimalarda 6 YIL GARANTİ
ELITE WORLD ASIA HOTEL MİSAFİRLERİNE DAIKIN’DEN DOĞRU HAVA
Buderus Star Club uzmanlarına tüm Türkiye’de geçerli 2 Kat Puan Kampanyası
Vaillant Group Türkiye Ataşehir’deki yeni genel merkezine taşındı
DAIKIN KOMBİLER ISITMADA ZİRVEYE OYNUYOR
Bosch A sınıfı ve yeni nesil yoğuşmalı kombisi Condens 2300i W sessizliğiyle de öne çıkıyor
DAIKIN MOBİLE İLE ŞİRKET İÇİ İLETİŞİMDE FARKLI BİR MOBİL DÖNEM BAŞLIYOR
PROJELERİN GÖZDESİ DAIKIN SU SOĞUTMALI VRV IV OLDU
DENİZ GYO, LE CHIC BODRUM İÇİN ‘DAIKIN’İ TERCİH ETTİ
19’UNCU OZON PANELİNDE DAIKIN´E TEŞEKKÜR PLAKETİ
DAIKIN, AVRUPA TİCARİ SOĞUTMA PAZARI LİDERİ AHT’Yİ SATIN ALDI
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 4142 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS