En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

ELITE WORLD ASIA HOTEL MİSAFİRLERİNE DAIKIN’DEN DOĞRU HAVA

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,

(ELITE WORLD ASIA HOTEL MİSAFİRLERİNE DAIKIN’DEN DOĞRU HAVA)
İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, ses getiren büyük projelerin yıldızı olmaya devam ediyor. 2018 yılının Eylül ayında Anadolu yakasında hizmete giren Elite World Asia Hotel’in tüm iklimlendirme çözümlerini üstlenen Daikin, projede soğutma grupları, fancoil’ler ve klima santralleriyle yer aldı. Dahil olduğu projelere değer katan Daikin, yüksek verimli ileri teknolojiye sahip ürünleri, uygun çözüm önerileri ve güvenilir servis anlayışıyla kalite ve konfora önem veren markaların gözdesi olmaya devam edecek.

Turizm sektöründe zincirleşme ve marka çalışmalarıyla dikkat çeken Elite World Oteller zinciri Anadolu yakasının en güzel lokasyonlarından birinde yer alan Elite World Asia Hotel’in iklimlendirme çözümleri için kaliteyi ve konforu seçerek “Daikin” dedi. Yurt dışında özellikle Rusya’daki yatırımlarıyla dikkat çeken Elite World markası Türkiye’nin çeşitli yerlerinde inşa ettiği 5 yıldızlı otelleriyle de biliniyor. Markanın 50 bin metrekarelik bir alan üzerinde yaptığı 350 odalı yeni oteli Elite World Asia Hotel, 120 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü projede iklimlendirme için dünyaca ünlü Daikin cihazları tercih edildi. Daikin markasının yüksek verimli cihazları, güvenilir ve üst segmentte bir marka oluşu bu seçimin en önemli kriterleri oldu.

Odalardan, toplantı salonlarına, restoranlardan SPA merkezine kadar otelin tüm mekanlarında Daikin ürün ve çözümlerinin kullanıldığı proje, 2018 yılı Eylül ayında hayata geçti. Elite World Asia Hotel’de yüksek verim ve dayanıklılığı ile bilinen Daikin soğutma grupları, otel odalarının ve toplantı salonlarının ihtiyacı olan düşük ses seviyesi ve elektrik tasarrufu sağlayan fancoil’ler, optimum boyutlara sahip yüksek verimlilikle çalışan klima santralleri kullanıldı. Daikin marka 30 adet klima santrali, 1 adet havuz nem alma santrali, 2 adet 1.450 kW invertörlü santrifüj soğutma grubu, 535 adet gizli tavan, kasetli döşeme ve 4 yöne üflemeli tip fancoil kullanılan projede iklimlendirme konforunun üst düzeye çıkarılması hedeflendi.

‘FARKLI’ BİR TOPLANTI İÇİN…
Anadolu yakasının 5 yıldızlı yeni oteli Elite World Asia, 350 odasıyla toplam 700 kişilik konaklama kapasitesine sahip. Farklı büyüklük ve özelliklerdeki toplantı ve balo salonları ile iş dünyasına efektif alternatifler sunuyor. Son teknolojiye göre dizayn edilen balo salonu ve 11 adet toplantı salonunda toplam bin 500 kişi ağırlanabiliyor. Otel, mutfağının yanı sıra fitness ve SPA merkezi ile de dikkat çekiyor. Elite World Hotels’in önemli markalarından biri haline gelen sağlık ve spor merkezi Fit Life SPA & Health Center, Elite World Asia Hotel’de 2 bin kişilik kapasite ile hizmet veriyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

Puanla: Oy Sayısı:0 Okunma:2778
DİĞER HABERLER
DAIKIN, SOĞUTMADAN SONRA ISITMADA DA LİDERLİĞE KOŞUYOR!
DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 45 İNDİRİMLİ BAKIM KAMPANYASI´NA BAŞLADI
DAIKIN, DÜNYA İKLİM GÜNܒNDE FARKINDALIK YARATIYOR
Alarko Carrier, TTMD Bursa Temsilciliği tarafından düzenlenen seminerde sektör profesyonelleri ve öğretim üyeleriyle buluştu.
Buderus Logamatic TC100 Yeni Nesil Akıllı Oda Kumandası Yenilendi!
DAIKIN ‘UZMAN GÜNLERİ’ SEKTÖRÜ BİR ARAYA GETİRİYOR
TÜRKİYE’DE 60 MİLYON KİŞİ KİRLİ HAVA SOLUYOR
DAIKIN FLEX HT İLE SICAK SU KONFORUNU TASARRUFLA YAŞAYIN
DAIKIN MADOKA İLE DAHA FAZLA KONTROL DAHA AZ DÜĞME
Duvar Tipi Split Klimalarda 6 YIL GARANTİ
ELITE WORLD ASIA HOTEL MİSAFİRLERİNE DAIKIN’DEN DOĞRU HAVA
Buderus Star Club uzmanlarına tüm Türkiye’de geçerli 2 Kat Puan Kampanyası
Vaillant Group Türkiye Ataşehir’deki yeni genel merkezine taşındı
DAIKIN KOMBİLER ISITMADA ZİRVEYE OYNUYOR
Bosch A sınıfı ve yeni nesil yoğuşmalı kombisi Condens 2300i W sessizliğiyle de öne çıkıyor
DAIKIN MOBİLE İLE ŞİRKET İÇİ İLETİŞİMDE FARKLI BİR MOBİL DÖNEM BAŞLIYOR
PROJELERİN GÖZDESİ DAIKIN SU SOĞUTMALI VRV IV OLDU
DENİZ GYO, LE CHIC BODRUM İÇİN ‘DAIKIN’İ TERCİH ETTİ
19’UNCU OZON PANELİNDE DAIKIN´E TEŞEKKÜR PLAKETİ
DAIKIN, AVRUPA TİCARİ SOĞUTMA PAZARI LİDERİ AHT’Yİ SATIN ALDI
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 5504 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS