En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

ELITE WORLD ASIA HOTEL MİSAFİRLERİNE DAIKIN’DEN DOĞRU HAVA

Etiketler:  , , , , , , , , , , ,

(ELITE WORLD ASIA HOTEL MİSAFİRLERİNE DAIKIN’DEN DOĞRU HAVA)
İklimlendirme sektörünün lider markası Daikin, ses getiren büyük projelerin yıldızı olmaya devam ediyor. 2018 yılının Eylül ayında Anadolu yakasında hizmete giren Elite World Asia Hotel’in tüm iklimlendirme çözümlerini üstlenen Daikin, projede soğutma grupları, fancoil’ler ve klima santralleriyle yer aldı. Dahil olduğu projelere değer katan Daikin, yüksek verimli ileri teknolojiye sahip ürünleri, uygun çözüm önerileri ve güvenilir servis anlayışıyla kalite ve konfora önem veren markaların gözdesi olmaya devam edecek.

Turizm sektöründe zincirleşme ve marka çalışmalarıyla dikkat çeken Elite World Oteller zinciri Anadolu yakasının en güzel lokasyonlarından birinde yer alan Elite World Asia Hotel’in iklimlendirme çözümleri için kaliteyi ve konforu seçerek “Daikin” dedi. Yurt dışında özellikle Rusya’daki yatırımlarıyla dikkat çeken Elite World markası Türkiye’nin çeşitli yerlerinde inşa ettiği 5 yıldızlı otelleriyle de biliniyor. Markanın 50 bin metrekarelik bir alan üzerinde yaptığı 350 odalı yeni oteli Elite World Asia Hotel, 120 milyon dolar yatırım bedeline sahip. Her şeyin en ince detayına kadar düşünüldüğü projede iklimlendirme için dünyaca ünlü Daikin cihazları tercih edildi. Daikin markasının yüksek verimli cihazları, güvenilir ve üst segmentte bir marka oluşu bu seçimin en önemli kriterleri oldu.

Odalardan, toplantı salonlarına, restoranlardan SPA merkezine kadar otelin tüm mekanlarında Daikin ürün ve çözümlerinin kullanıldığı proje, 2018 yılı Eylül ayında hayata geçti. Elite World Asia Hotel’de yüksek verim ve dayanıklılığı ile bilinen Daikin soğutma grupları, otel odalarının ve toplantı salonlarının ihtiyacı olan düşük ses seviyesi ve elektrik tasarrufu sağlayan fancoil’ler, optimum boyutlara sahip yüksek verimlilikle çalışan klima santralleri kullanıldı. Daikin marka 30 adet klima santrali, 1 adet havuz nem alma santrali, 2 adet 1.450 kW invertörlü santrifüj soğutma grubu, 535 adet gizli tavan, kasetli döşeme ve 4 yöne üflemeli tip fancoil kullanılan projede iklimlendirme konforunun üst düzeye çıkarılması hedeflendi.

‘FARKLI’ BİR TOPLANTI İÇİN…
Anadolu yakasının 5 yıldızlı yeni oteli Elite World Asia, 350 odasıyla toplam 700 kişilik konaklama kapasitesine sahip. Farklı büyüklük ve özelliklerdeki toplantı ve balo salonları ile iş dünyasına efektif alternatifler sunuyor. Son teknolojiye göre dizayn edilen balo salonu ve 11 adet toplantı salonunda toplam bin 500 kişi ağırlanabiliyor. Otel, mutfağının yanı sıra fitness ve SPA merkezi ile de dikkat çekiyor. Elite World Hotels’in önemli markalarından biri haline gelen sağlık ve spor merkezi Fit Life SPA & Health Center, Elite World Asia Hotel’de 2 bin kişilik kapasite ile hizmet veriyor.

Haber ile ilgili Doküman ve Video Görüntüleri

Puanla: Oy Sayısı:0 Okunma:4086
DİĞER HABERLER
Tasarruflu İklimlendirmenin Şifresi Isı Pompaları
BÜYÜK PROJELERİN ARANILAN MARKASI DAIKIN, MİLLENİUM WEST İSTANBUL’DA DA YERİNİ ALDI
ISK-SODEX İSTANBUL´A DAIKIN´İN AİRFEL ÇIKARMASI
YENİ KOMBİ ALACAKLAR DİKKAT!
DAIKIN TÜRKİYE, SERMAYESİNİ 1 MİLYAR 100 MİLYON TL’YE ÇIKARDI
Japon devi Daikin, mucidi olduğu R-32 patentlerine erişimi kolaylaştırıyor.
DAIKIN, ENERJİ VERİMLİLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ (EVD) İLE TÜRKİYE’YE BÜYÜK KATKI SUNUYOR
ARTAN ENERJİ FATURALARINA EN İYİ ÇÖZÜM DAIKIN PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ İLE GELİYOR
DAIKIN VAM-J İLE HAVALANDIRMADA TASARRUF VE KALİTE DEVRİ BAŞLIYOR
UZMAN GÜNLERİNDE HİJYENİK KLİMA SANTRALİ KONUŞULDU
TÜRKİYE’NİN DEV PROJELERİ DAIKIN İLE GÜÇLENİYOR
DAIKIN, NİHAT SIRDAR İLE BİNLERCE KİŞİYE ´DOĞRU HAVAYI´ ANLATTI
Sıcak su eldesinde ısı pompasıyla büyük tasarruf
ENER LOT21 UYUMLU YENİ DAIKIN VRV IV+
TÜRKİYE, KLİMADA 4+ İLE TANIŞIYOR, DOĞRU HAVAYA KAVUŞUYOR
DAIKIN’DEN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEYEN KLİMA
DAIKIN TÜRKİYE, İSO 500’DE 75 BASAMAK BİRDEN YÜKSELDİ
DAIKIN, SOĞUTMADAN SONRA ISITMADA DA LİDERLİĞE KOŞUYOR!
DAIKIN KLİMALARDA YÜZDE 45 İNDİRİMLİ BAKIM KAMPANYASI´NA BAŞLADI
DAIKIN, DÜNYA İKLİM GÜNܒNDE FARKINDALIK YARATIYOR
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 4058 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS