En iyi Klima / Sizi Serinletmeye gölgemiz Yeter...
Daikin N Serisi Klimalar

Klima satışları, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 91 arttı

Etiketler:  , , , , , ,
Sahibinden.com´dan yapılan açıklamaya göre, klima fiyatlarında değişiklik gözlenmezken, en çok satılan klima markası Arçelik oldu. Arçelik’i sırasıyla Beko, Vestel, Airfel ve Demirdöküm izledi.Açıklanan verilere göre, en çok klimanın İstanbul’da satıldığı kaydedildi. İstanbul’u sırasıyla İzmir, Antalya, Ankara ve Bursa izlerken, en çok klima satışının mayıs ayında gerçekleştiği gözlendi.

DAIKIN TÜRKİYE İLK 6 AYDA YÜZDE 65 BÜYÜDÜ!

Etiketler:  , , , , , , , ,
Daikin Türkiye 2012’nin ilk 6 ayında 285 milyon TL ciro ile sektör liderliğini perçinledi

DAIKIN TÜRKİYE İLK 6 AYDA YÜZDE 65 BÜYÜDÜ!

Isıtma-soğutma sektörünün öncü firması Daikin Türkiye, yılın ilk 6 ayında cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 65 oranında artırarak, 285 milyon TL’ye yükseltti. Sektör ortalamasının çok üzerinde büyüyerek yıllık ciro hedefinin yüzde 55’ine ilk 6 ayda ulaşan Daikin Türkiye, böylece sektör liderliğini de perçinledi. Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder, 500 milyon Euro’luk 2015 hedefi doğrultusunda emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, yurt içi ve yurt dışında yeni yatırımlarla büyüyeceklerini açıkladı.

Airfel Klimalarda Kampanya

Etiketler:  , , , , ,
Airfel Klimalarda 36 aya varan kampanya ve taksit fırsatı.

İvana Sert Daikin Reklamında

Etiketler:  , , , , , ,
Dünya klima uzmanı Daikin yeni reklam kampanyası ile beğeni topluyor. “Bugün Ne Giysem” adlı programın beğenilen jürisi İvana Sert, Daikin reklamında kaprisli bir starı canlandırıyor.

Türkiye´yi üretim ve Ar-Ge üssü yapacak

Etiketler:  , , , , , ,
Isıtma, soğutma, havalandırma sektörünün önde gelen şirketlerinden Airfel´in yüzde 100 hissesini satın alan Japon klima üreticisi Daikin, Türkiye´yi Ar-Ge, üretim ve lojistik üssü olarak konumlandıracağını açıkladı.

Airfel Inverter Klimalar

(1)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  ,
İklimlendirme sektörünün öncü markası Airfel, enerji tasarrufu ve yüksek performansı bir araya getiren Inverter Serisi klimalarıyla dört mevsim ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılıyor. A sınıfı enerji verimliliği sunan klimalar, % 30’a varan yüksek enerji tasarrufu sağlıyor. Klimalar üstün özellikli yapısı ile de dikkat çekiyor.

Bu Yaz Airfel Inverter Klimalar ile Buz Kesileceksiniz

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncü markası Airfel, enerji tasarrufu ve yüksek performansı bir araya getiren Inverter Serisi klimalarıyla dört mevsim ısıtma ve soğutma ihtiyacını karşılıyor.

Soğutmada Capri ayrıcalığı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
Soğutma sektöründe 30 yılını geride bırakan Capri Endüstriyel Soğutma, kalitesi ve güvenli hizmeti ile geleceğe emin adımlarla ilerliyor.

Airfel Çocuk Odası Kliması

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Airfel, çocuklar için özel olarak ürettiği ‘Çocuk Odası Kliması’ ile sadece yaz sıcaklarında değil, dört mevsim boyunca çocuklu ailelerin en büyük yardımcısı olacak.

Airfel’den yüzde 30 daha az enerji harcayan klimalar

Etiketler:  , , , ,
İSTANBUL İklimlendirme sektörünün önde gelen markalarından Airfel, Inverter Serisi klimalarıyla mekânları dört mevsim ısıtıp soğutuyor

Airfel ‘Çocuk Odası Kliması’nı yeniledi

Etiketler:  , , ,
AIRFEL, çocuklar için özel ürettiği ‘Çocuk Odası Kliması’nı yeniledi.

AIRFEL ELAZIĞLI SEKTÖR PROFESYONELLERİ İLE BULUŞTU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün yenilikçi markası Airfel, Elazığ’da iş ortakları ile bir araya geldi. 15 Nisan’da Akgün Elazığ Otel’de gerçekleştirilen toplantıda Airfel yetkilileri; yerel yönetim, bayiler ve sektör profesyonellerine ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörü hakkında bilgi verdi.

AIRFEL’İN ELAZIĞ ve ADIYAMAN’DA DÜZENLEDİĞİ TOPLANTILARA BÜYÜK İLGİ

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, 2010 yılından bu yana gerçekleştirdiği iş ortakları bilgilendirme toplantılarını son olarak Elazığ ve Adıyaman’da düzenledi. Büyük ilgi gören toplantılarda Airfel yetkilileri; yerel yönetimi, bayilerini ve sektör profesyonellerini iklimlendirme sektörü hakkında bilgilendirdi.

Airfel MHI Bayisi Okur Klima’nın Açılışına Yoğun İlgi

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel’in, Mitsubishi Heavy Industries bayilerine bir yenisi daha eklendi. Antalya’nın Alanya ilçesinde hizmete giren Okur Klima’nın açılışına Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Başkanı ve Ak Parti Antalya Milletvekili Mevlüt Çavuşoğlu ve Alanya protokolü de büyük ilgi gösterdi.

AIRFEL ISH DEĞERLENDİRME

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden, ısıtma soğutma ve havalandırma sektörünün yenilikçi markası Airfel, sektörü bir araya getiren uluslararası fuarlara katılmaya devam ediyor.

Airfel Bayileri: “Başarı Elimizde”

Etiketler:  , , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncülerinden Airfel, bayileri ile Antalya Spice Hotel’de bir araya geldi. 2010 yılının değerlendirildiği ve 2011’deki yeniliklerin, hedeflerin paylaşıldığı toplantıya Türkiye çapından Airfel ve MHI bayileri katıldı.

Airfel Yurt Dışı Fuarlarda Beğeni Topladı

Etiketler:  , , ,
Türkiye iklimlendirme sektörünün öncülerinden Airfel, 2011 yılına hızlı başladı. Şubat ayında Rusya Aqua-Therm Fuarı’nda ürünlerini sergileyen Airfel, 15 – 19 Mart tarihlerinde de Almanya’daki ISH 2011’e katıldı. En yeni ürünlerini ve teknolojilerini uluslararası sektör profesyonelleri ile buluşturan Airfel, fuarlar ile ticaret hacmini genişletmeyi sürdürüyor.

Airfel Sodex Talihlileri Açıklandı

Etiketler:  , , , , ,
SODEX ANKARA 2011’in çekiliş sponsoru olan Airfel’in, fuar ziyaretçileri arasında yaptığı çekiliş sonuçlandı. Milli Piyango izniyle düzenlenen çekilişte, Airfel Digifix kombi ve Airfel Conaplus klima kazanan talihlilere hediyeleri teslim edilmeye başlandı

46 ülkeye ihracat yapan Airfel, kendi kalitesini dünyaya kabul ettiriyor.

Etiketler:  , , , , , , , , ,
Isıtma soğutma ve havalandırma sektöründe faaliyet gösteren Airfel, 1999 yılında kuruldu. Kısa sürede yakaladığı başarı ve büyüyen pazar payı sayesinde 2001 yılında Sanko Holding bünyesine katıldı. Bu birleşme ile birlikte marka yatırımları hız kazandı.

540 çalışanı 550 satış noktası ve 460 yetkili servisi ile 46 ülkeye ihracat yapan Airfel

Etiketler:  , , ,
Sanko Holding şirketlerinden, ısıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün sektörüne yön veren öncü firmaları arasında yer alan Airfel, 1999 yılında kuruldu. 2001’de Çorlu’da, Türkiye’de akredite olmuş üç klima performans laboratuarından birine sahip split klima fabrikasını kurarak kendi markasıyla ürünlerin montajlarını yapmaya başladı

Crovvne Plaza Harbiye kalitesi Airfel kalitesi ile buluştu

Etiketler:  , , , ,
MKL Airfel´in distribütörlü-mWL günü yapmakta olduğu Japon Mitsubishi He- seyahat edenlerden oluşan misafirlerin ayrıcalıklı hizmet veriyor.

Airfel´den Mc Quay WDC Çift Sanrifüj Kompresörlü Soğutma Grupları

Etiketler:  , , , , , ,
Airfel´in distribütörlüğünü yaptığı McQuay soğutma grupları,her türlü ihtiyaca yanıt veren CE,Eurovent, Gost, ISO 9000, ISO 14000 sertifikasyonlarına sahip geniş ürün gamından oluşmaktadır

RED DOT ÖDÜLLÜ AİRFEL

Etiketler:  , , , ,
İLKLERİ HAYATA GEÇİRDİ Sanko´nun iklimlendirme sektöründeki şirketi Airfel, AR-GE´yi çok önemsiyor ve bu alanda çalışmalar yapıyor.

NASIL BAŞLADIM? AKSİLİKLER ONU YILDIRMADI

Etiketler:  , , ,
Airfel Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Önder, proje mühendisliğiyle kariyerine başladı, Airfel markasıyla kendi şirketini kurdu, Şule Laleli İTÜ MAKİNE MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜNDEN 1993 yılında mezun oldum

AIRFEL INVERTER KLİMALAR, ŞIK TASARIMI VE YÜKSEK PERFORMANSI İLE BEĞENİ TOPLUYOR

Etiketler:  , , ,
Sanko Holding şirketlerinden AIRFEL, estetik modelleri ve teknolojik özellikleri
ile kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Tasarruflu, çevre dostu ve anti bakteriyel Inverter klimalar, kullanıcılarının serin bir yaz geçirmesini sağlıyor.

AIRFEL Elazığlılar’la buluştu

Etiketler:  , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü markası Airfel,

Airfel Genel Müdür Yardımcısı Özen, Soğutma gruplarında yüzde 31 ile Türkiye´nin pazar lideriyiz

Etiketler:  , , ,
Airfel Genel Müdür Yardımcısı Zeki Özen, soğutma gruplarında yüzde 31 ile Türkiye´nin pazar lideri olduklarını belirtti

Airfel, Çocuklar İçin Çocuk Odası Kliması Üretti

Etiketler:  , , , ,
İklimlendirme sektörünün öncü firmalarından Airfel, çocuklar için özel olarak ürettiği ´Çocuk Odası Kliması´ ile sadece yaz sıcaklarında değil, dört mevsim boyunca çocuklu ailelerin en büyük yardımcısı olacak.

Airfel’in cirosunun yüzde 20’sini 33 ülkeye yaptığı ihracat oluşturuyor

Etiketler:  , , , ,
Toplam dört fabrikalarında üretim yatırımlarının 62 milyon dolara ulaştığını kaydeden Hasan Önder, ihracatta da başarılı rakamlara imza attıklarını ve dört kıtada 33 ülkeye ihracat yaparak cirolarının yüzde 20’sini bu kanaldan elde ettiklerini açıkladı.

Airfel´in cirosu 200 milyon lirayı aştı

Etiketler:  , , ,
Airfel Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Önder, yaptığı açıklamada, iklimlendirme sektöründe tahmini büyüme rakamlarının yüzde 10-15 arasında olduğunu, Airfel´in bu süreçte sektör rakamlarının çok üstünde bir büyüme rakamına ulaştığını belirtti. Global ekonomik krizin etkisini yitirdiğini aktaran Önder, 2010´un sektörde toparlanma yılı olduğunu, 2011´de sektörün daha da büyüyeceğini ve Airfel´in cirosunu gelecek yıl yüzde 50 artırmayı planladıklarını ifade etti.

Airfel %30 tasarruflu ısıtıcı üretti kampanyası!

Etiketler:  , ,
Airfel’in ürettiği ESH Infrared Isıtma Sistemleri, emsallerine oranla yüzde 30 enerji tasarrufuna imkân tanıyor

Aırfel Kumandalı Yeni Infrared Isıtıcıları Satışa Sunuyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , ,
Airfel´in yüzde 30 enerji tasarrufu sağlayan ESH Infrared Isıtıcı serisine yeni bir model eklendi. Yeni ESH uzaktan kumandalı modeller, zamanlama seçeneği, stand by, otomatik sıcaklık algılama ve oda sıcaklığını ayarlama gibi özelliklere sahip.

AIRFEL firması hakkındaki tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Ürünlerinin satışını yaptığınız AIRFEL firması hakkındaki tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.

Bir dost tavsiyesi neticesi sizden 5 yıl önce almış olduğum klima vasıtası ile tanıştığım için hakikaten çok mutluyum. Zira açıklamasını birazdan yapacağım.

Klima mı alacaksınız? Tabiki Teknoloji Devi Mitsubishi Heavy

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Klima mı alacaksınız?
Tabiki Teknoloji Devi Mitsubishi Heavy Her mekana uygun klima çözümleri

Bu Ev nasıl serinler diye düşümmeyin !

AIRFEL Her Mekana Uygun KLİMA Çözümleri Sunar.

Bu Ev nasıl serinler diye düşümmeyin !

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Bu Ev nasıl serinler diye düşümmeyin !

AIRFEL Her Mekana Uygun KLİMA Çözümleri Sunar

Sanko Mitsubishi Klima Kampanya Airfel Klima kampanya ile asya card axess card card finans bonus maximum world kredi kartlarına 12 taksit fırsatı ile Mitsubishi bayilerinde.

AIRFEL SAKARYA’DAKİ İŞ ORTAKLARI İLE BULUŞTU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel’in Anadolu turu devam ediyor. 15 Haziran’da Adapazarı’nda gerçekleştirilen toplantıda, yerel yönetim, Airfel bayileri ve sektör profesyonelleri bir araya geldi.

Airfel Inverter Klimalar Şık Tasarımları ile Beğeni Topluyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Isıtma, soğutma ve havalandırma sektörünün öncü firmalarından Airfel, estetik ve şık kompakt tasarımlı ön panel ve LCD ekrana sahip Inverter klimaları ile sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Geliştirilmiş filtreleri ile ortamda bakteri oluşumunu engelleyen yüksek kapasiteli yeni Inverter modeli klimalar, yaz-kış evinizde bahar havası estiriyor. Kullanıcılara teknolojinin tüm avantajlarını bir arada sunan Inverter klimalar, yaz aylarında sıcak havalardan bunalanların kurtarıcısı, kış aylarında ise soğuk havalara karşı en iyi koruyucu oluyor.

Evin bütün havası değişiyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , ,
Sıcak havaların bastırdığı bugünlerde yeni nesil klimalar hem serinletiyor hem havayı değiştiriyor.

İşte en yeni teknolojiler

Diğer tüm elektrikli cihazlarda olduğu gibi, klimalarda da artık en çok aranan özellik, tasarruf sağlayan A sınıfından olması. Böylece hem faturalar düşüyor, hem de çevreye daha az zarar veriliyor. Örneğin, Toshiba Süper Inverter Daiseikai serisi klimalar, A sınıfı klimalara oranla yüzde 40 daha az elektrik harcıyor. Soğutma ve ısıtma modlarında minimum kapasitede 70 watt elektrik tüketiyor. Airfel Inverter klimalar, A sınıfı enerji verimliliği sayesinde yüzde 30’a varan enerji tasarrufu sağlıyor. Türkiye distribütörlüğünü Isısan’ın yaptığı Daikin klimalar ise hareket algılayıcı göz özelliğiyle ortamdaki hareketliliği anlayarak çalışıyor. Böylece daha az elektrik yakıyor. Olefini klima cihazları da A sınıfı enerjiyle çalışıyor.

Airfel Kalem Kumanda Red Dot Tasarım Ödülünün Sahibi Oldu.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Airfel Kalem Kumanda; 49 ülkeden 1400 marka ve 3231 ürünün katıldığı Red Dot tasarım yarışmasında; Home Electronics kategorisinde ödüle layık görüldü.

Dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden biri olarak adlandırılan ve her yıl tasarım çevreleri tarafından dikkatle takip edilen RED DOT Tasarım Ödülleri, bu yıl “Home Electronics” kategorisinde Airfel Kalem Kumandaya verildi.

Kendi küçük, yeteneği büyük: Airfel Kalem Kumanda

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
TURQUALITY 2008 Endüstriyel Tasarım Ödülü’nü alan Airfel Kalem Kumanda, dünyanın en ince ve tek kalem pille çalışan ilk klima kumandası olma özelliğini taşıyor.

Kendi küçük hizmeti büyük ve aynı zamanda şık görünümlü Airfel Kalem Kumanda, klimayı çalıştırma işlevinin yanı sıra aynı zamanda oda nem ve ısıölçer, bir masa saati. Airfel’in müşteri ihtiyaçlarının belirlenmesi ve sektördeki dinamiklerin algıları üzerinde yaptığı analizden yola çıkarak hazırlanan Airfel Kalem Kumanda, Ar-ge ekibinin pazarlama departmanıyla koordinasyonu sonucu oluşturuldu.

HİJYENİK MEKANLARDA AIRFEL Laminar Flow ünitelerin sağladığı avantajlar.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , ,
Airfel, hijyenik olarak tasarlanmış klima santrallerini konfor uygulamalarına da adapte ederek sektördeki malzeme kalitesinin artmasına öncülük ediyor. Bu alandaki çalışmaları ile yüzde 25 pazar payına ulaşmayı hedefliyor.

Laminar Flow Ünitelerin Önemi
Ameliyat yapılan ortamın hava kalitesinin belli bir kriterde olmaması, hastaların ameliyat esnasında enfeksiyona yakalanma riskini artırmaktadır. Hijyenik sistemlerin kullanıldığı ve havanın ameliyat yapılan bölgeye laminar akımlı havalandırma cihazlan ile aktarılması, havanın kirlilik oranını düşürmekte ve güvenilir bir seviyeye geçmektedir.

Isıtma ve soğutma sistemleri öncüsü Airfel bu yaz minik kullanıcılar için tasarladığı yeni klimaları satışa sundu.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Isıtma ve soğutma sistemleri öncüsü Airfel bu yaz minik kullanıcılar için tasarladığı yeni klimaları satışa sundu. Airfel çocuk odaları için özel olarak tasarladığı Çocuk Odası Kliması´nı satışa sundu.

Klima tamamen Türk tasarımcılar ve mühendisler tarafından Hendek tesislerinde geliştirildi. Klimalar da dünya standartları yüksek enerji verimliliği dikkate alındı (A sınıfı enerji) ve tamamen antibakteriyel plastik malzemeden üretildi.

Firma açıklamasında şunları belirtiyor: Özel tasarımlı son teknoloji ürünü Çocuk Odası Kliması” nı aileler çocuklarının odalarında güvenle tercih edebileceği bir ürün.

Negatif İyon Teknolojili Airfel AS-12 0501S ION - Klima

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Havada asılı gözle görülmeyen ve sağlığınız tehdit eden virüslere bakterilere küf sporlarına ve toz akarlarına karşı koruma

Doğada gezerken taptaze bir hava soluduğumuz hissederiz. Böyle ortamlarda bol miktardaki iyonlar bizi fiziksel ve zihinsel olarak rahatlatır. Ioner klimada hava iyon kaynağından geçerken otomatik olarak yeni iyonlar üretir. Bu sayede kendinizi doğada hissedersiniz

Klima fiyatları seneye cep yakacak.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Televizyon ve buzdolabı gibi ev hayatının değişmez ürünlerinden biri hâline gelen klimada soğuk savaş yaşanıyor. Büyüyen pazarda Arçelik ve Vestel´in açtığı antidamping davası tüketiciler için ne anlama geliyor?
Yaz aylarının değişmez tüketim ürünlerinden biri hâline gelen klimalar artık dört mevsim kullanılabiliyor. Isıtma ve soğutma özelliğinin yanı sıra hava temizleme özelliğine de sahip klimalar, lüks tüketim ürünü olmaktan çıktı. Büyüyen pazardaki rekabet, uluslararası bir savaş başlattı. Bu durum fiyatların yeniden yükselmesine neden olacak.

Klimalarda çıkan son modeller.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Yaz sıcakları, dondurma, su gibi ´yazlık sektörlerin´ yanında klima pazarını da hareketlendirdi. Az enerji tüketimi ve uygun fiyatın tüketiciler için olmazsa olmaz sayıldığı pazara bu yıl damgasın vuran başka bir gelişme daha var.

Şirketler farklılaşarak tüketiciyle buluşmak için klimanın ´iklimsel´ özelliklerinin yanına yeni özellikler klemeye başladı. Hatta işin içine sanatı da soktular.

DESING TURKEY´İN TURQUALITY ÖDÜLÜ BU YIL ´KALEM KUMANDA´ İLE AIRFEL´İN OLDU

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Tasarım alanındaki çalışmaları teşvik etmek amacıyla kurulan Desing Turkey’in TURQUALITY Ödülü bu yıl “Kalem Kumanda”yla Airfel’in oldu. Düzenlenen törende firma ödülü Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen tarafından Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu’na verildi. Kalem Kumanda, Airfel Endüstriei Tasarımcı Hulusi Neci tarafından tasarlandı.

TURQUALITY 2008 Endüstriyel Tasarım Ödülü, kendi küçük hizmeti büyük ve aynı zamanda şık görünümlü Airfel Kalem Kumanda’ya verildi.

AIRFEL MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES ANLAŞMASI

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
KLİMADA TÜRK - JAPON İŞBİRLİĞİ
Airfel – Mitsubishi Heavy Industries güçlerini birleştiriyor.
AIRFEL, MITSUBISHI HEAVY INDUSTRIES KLİMA SATIŞLARINA BAŞLADI.

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, dünyanın en büyük klima üreticilerinden Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile yeni bir işbirliği anlaşması imzaladı. Airfel ve MHI, 2005 yılından bu yana devam eden işbirliklerini, son anlaşmayla daha da güçlendirdi. Airfel, yeni anlaşma çerçevesinde, MHI’ın KX merkezi klimalarının yanı sıra, duvar tipi split ve ticari tip klimalarını da Türkiye pazarına sunacak.

Forum İstanbul, Airfel ile soğutulup ısıtılacak

(1)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Airfel, ısıtma-soğutma alanında büyük projeler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, ısıtma-soğutma alanında büyük projeler gerçekleştirmeye devam ediyor. Bayrampaşa’da yapımı devam eden ve Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi olacak Forum İstanbul’un tüm ısıtma, soğutma, havalandırma cihazları Airfel tarafından sağlanıyor.

Airfel Klimalar Maximum Kart ile 12 Taksitle!...

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , ,
Airfel´den Türkiye´de ilk Çocuk Odası Kliması, anne babalar gönül rahatlığı ile çocuk odalarında kullanabiliyor. Üstelik Airfel Klimalar Maximum Kart´a özel peşin fiyatına 12 taksitle.

Japon kliması, AB´ye Türkiye´den Airfel´le girecek.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , ,
Türkiye ve dünyada gün geçtikçe büyüyen klima pazarında paylarını artırmak isteyen firmalar ürün yelpazelerini çeşitlendiriyor. Mitsubishi marka split ve ticarî klimaları satışa sunan Airfel ihracatını 30 milyon dolara çıkarmayı hedefliyor.

Airfel, klimada Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile işbirliğini güçlendiriyor

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, klimada Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile işbirliğini güçlendiriyor.

Sanko Holding şirketlerinden Airfel, klimada Mitsubishi Heavy Industries (MHI) ile işbirliğini güçlendirirken, yeni anlaşmayla MHI´nın KX merkezi klimalarının yanı sıra duvar tipi split ve ticari tip klimalarını da pazara sunacak.

Airfel, Mitsubishi Heavy İndustries Klima Satışlarına Başladı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Sanko Holding Şirketlerinden Airfel, Dünyanın En Büyük Klima Üreticilerinden Mitsubishi Heavy Industries (Mhı) ile Yeni Bir İşbirliği Anlaşması İmzaladı.

Airfel ve MHI, 2005 yılından bu yana devam eden işbirliklerini, son anlaşmayla daha da güçlendirdi. Airfel, yeni anlaşma çerçevesinde, MHI´ın KX merkezi klimalarının yanı sıra, duvar tipi split ve ticari tip klimalarını da Türkiye pazarına sunacak.

Airfel / MITSUBISHI KX4 Klima Sistemleri

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
MHI klima sistemleri, güçlü - güvenilir ve yüksek enerji tasarruf teknolojisi ile KX4 serisinde yüksek performans değerlerine ulaşmış ve binaların gelecekteki iklimlendirme ihtiyaçlarını da karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. KX4 serisi klimalarda performansı ispatlanmış olan yeni soğutucu akışkan R410A ve diğer birçok ileri teknoloji başarı ile kullanılmıştır.

Airfel´den Çocuk Odası Kliması

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Tüm detaylarını özenle düşündüğünüz çocuk odanız için Ayrıcalıklı bir ürün olan Airfel Çocuk Odası Kliması ve Türkiyede TEK ve bir İLK Kalem kumandasıyla tüm Airfel Satış noktalarında sizi ve çocuklarınızı bekliyor.

Enerjide Verimlilik İçin A Sınıfı Klima Uyarısı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Adana ile birlikte çevresindeki 6 ile elektrik dağıtım hizmeti veren Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Bölge Müdürü Mahmut Nimet Dalkır, yaz sezonunda sıcak yerlerde klima kullanımının yaygınlaştığını belirterek enerjide verimlilik için daha az sarfiyatı olan A ve A sınıfı cihazların tercih edilmesini istedi. Dalkır, sadece A sınıfı cihazların alınmasıyla yüzde 45 tasarruf sağlanabileceğini vurguladı.

Klima bakterisine karşı 4 önlem

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Kapalı ortamların ısısını ve nem oranını istenilen seviyelere getirebilen klimalar, soluduğumuz havayı ve solunum yollarımızı doğrudan etkiliyor.
Klima kullanımıyla birlikte su damlacıklarıyla havaya karışarak insanlara bulaşan ve ölümlere yol açan Lejyoner hastalığına karşı başlıca dört önlem alınması gerekiyor.

Çöl sıcakları, klima satışlarını patlattı.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Küresel ısınma sebebiyle yaz ayları insanlara ´bunaltıcı´ günler yaşatırken, satışları patlayan klima üreticileri adeta serin bir yaz geçiriyor. Sıcakların nisandan itibaren başlaması ve mevsim normallerinin üstünde seyretmesi dolayısıyla klima satışları dört yılda ikiye katlandı.

Klima satışlarına kısıtlama

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, elektrik dağıtım sistemine ve çevreye verdiğizararların önlenmesi için düşük kaliteli ve çok enerji harcayanklimaları iç pazardan çekmeye hazırlanıyor.

Bunaltıcı sıcaklar nedeniyle artanklima kullanımı elektrik tüketimini artırırken, düşük kaliteli ve fazlaenerji harcayan klimaların da elektrik dağıtım sistemine zarar verdiği tespit edildi.

Klimalar hiç durmadı, elektrik tüketimi rekor kırdı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Elektrik Üretim AŞ (EÜAŞ) yetkilileri, elektrikte herhangi bir kesinti yaşanmaması için hidroelektrik (HES) santralleri de dahil tüm sant- rallerin emre amade tutulduğunu, üretim tesislerinde ve hatlarda bakım sürelerinin kısaltıldığını belirtti.

Klima neden bir ihtiyaçtır?

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
Klima vücudun gerçekleştirmekte zorlandığı anlarda, vücut ve bulunulan ortamın ısıları arasındaki dengeyi sağlar, nem oranını düzenler, kirli havayı temizler. Sağlıklı bir insanda olması gereken 37 derecelik vücut sıcaklığı da bu ısı transferi sayesinde muhafaza edilir.

Klimanın karşısına geçerek serinlemekten kaçının

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , ,
Çöl sıcaklarıyla tanıştığımız son yıllarda serinleyebilmek için iş yerlerinde, trafikte ve evlerde klimalara gereksinim duyuyoruz. Klimalar temelde “soğutma çevrimi” kullanarak, yani ortamdan ısı çekerek o ortamın sıcaklığını azaltmak için tasarlanmış sistemlerdir.

Enerjide Verimlilik İçin A Sınıfı Klima Uyarısı

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
Adana ile birlikte çevresindeki 6 ile elektrik dağıtım hizmeti veren Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi Bölge Müdürü Mahmut Nimet Dalkır, yaz sezonunda sıcak yerlerde klima kullanımının yaygınlaştığını belirterek enerjide verimlilik için daha az sarfiyatı olan A ve A sınıfı cihazların tercih edilmesini istedi. Dalkır, sadece A sınıfı cihazların alınmasıyla yüzde 45 tasarruf sağlanabileceğini vurguladı.

Klima alırken dikkat edilmesi gereken noktalar…

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , ,
Yaz ayları yaklaşıyorken klima ihtiyacı da mecburen doğuyor. Tutumluluk açısından hem az enerji tüketeni hem de ucuz olanı tercih etmek en ideali. Fakat bazı ucuz, kalitesiz klimalar, aşırı elektrik tüketimiyle sorun yaratırken, kaliteli, ancak teknik kapasiteleri ihtiyaçtan yüksek olan klimalar da fazla elektrik tüketimine neden olmaktadır . Bu nedenle klima alım ve kullanımında bazı noktalara dikkat etmek gerekiyor. Klima seçiminde öncelikle kullanım amacının belirlenmesi önemlidir.

Klimalar Küresel Isınmayı Tetikler

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , ,
TEMA Vakfı Genel Müdürü Uygar Özesmi, yaz sıcaklıklarında çare olarak açtığı klimaların saldığı görünmez gazların küresel ısınmayı artırdığını vurguladı.

TEMA Vakfı tarafından düzenlenen Karapınar’daki etkinliğe katılan Özesmi, küresel iklim değişikliğinin Türkiye’deki en önemli sonuçlarından birisinin kuraklık olduğunun altını çizdi.

AIRFEL, McQuay ile devam edecek

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden AIRFEL, 2005 yılından bu yana Türkiye temsilciliğini üstlendiği McQuay ile sözleşmesini yeniledi. İmza töreninde; AIRFEL Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Hamut, AIRFEL Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Oral ile McQuay Başkan Yardımcısı Sergio Lacava, Pazarlama ve Satış Müdürü Paolo Nascetti, Bölge Satış Müdürü Stephane Polo yer aldı. AIRFEL, 2010 yılına kadar geçerli olacak sözleşme kapsamında, 2005`ten itibaren olduğu gibi, McQuay ürünlerinin Türkiye`deki satış ve satış sonrası servis hizmetlerini üstlenecek.

Klima pazarı da çok büyüdü

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Airfel Pazarlama İthalat İhracat A.Ş. Genel Müdürü Hasan Önder, klima fiyatlarındaki düşüş, sektör ve Çin`in hızlı büyümesi gibi nedenlerle, bireysel klima pazarının parladığını söyledi.

Yeni alışkanlığımız; A´dan Z´ye Klima

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
KLİMALAR LÜKS OLMAKTAN ÇIKIP, EVLERİN, İŞ YERLERİNİN, ARAÇLARIN VAZGEÇİLMEZ İHTİYAÇLARI HALİNE GELDİ. ANCAK YANLIŞ KULLANIM BAŞTA SOLUNUM YOLU HASTALIKLARI OLMAK ÜZERE BİRÇOK HASTALIĞA DAVETİYE ÇIKARIYOR. İŞTE KLİMALAR HAKKINDA BİRKAÇ NOT…

Yaz sıcaklarıyla baş etmenin en iyi yolunu bulduk: klima. Üstelik kışın ısıtma da yapabiliyor. Birçok kişinin hayalindeki gibi; yazın soğutuyor, kışın ısıtıyor. Tam da arzu edilen bir konfor. Çoktan lüks olmaktan çıkan klima, işyerlerinden sonra evlere de girdi. Buna bağlı olarak hayatımızda yeni bir kelime boy gösterdi: BTU. Soğutma birimini ifade eden bu kelime, klimaların gücünün de göstergesi. Günlük dilde, ne kadar yüksek BTU, o kadar iyi soğutma manasına geldiğini de söyleyebiliriz. Klimalar hakkında bilinmesi gereken pek çok detay var. İşte bunlardan birkaçı.

FOUR SEASONS BOSPHORUS DA AIRFEL’LE HAVALANIYOR

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
BEŞİKTAŞ’TA İNŞAASI DEVAM EDEN FOUR SEASONS BOSPHORUS, RESTORE EDİLEN TARİHİ ATİK ALİ PAŞA YALISI VE YANINA EKLENEN İKİ BLOKTAN OLUŞUYOR. SAHİLDEN DENİZ İÇİNE YERLEŞTİRİLEN HAVUZU, SPA MERKEZİ VE 7 YILDIZLI HİZMETİ İLE KONFOR SINIRLARINI ZORLAYAN OTELİN TÜM HAVALANDIRMA VE İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİ AIRFEL ÜRÜNLERİNDEN SEÇİLDİ.

Gsm devi Motorola Airfel´i tercih etti.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Airfel, GSM sektörünün önde gelen firmalarına 2004 yılından itibaren çeşitli projelerle destek vermeye başladı. Sektörün öncü markalarından Motorola ile işbirliği yapan Airfel, Vodafone firmasının dünyanın en büyük GSM alt yapı ihalelerinden biri olan Vodafone-Türkiye’de çözüm ortağı olarak zor bir görevi yerine getirirek, önemli bir başarıya imza attı. Kablosuz ve geniş bant iletişim sektörünün dünya lideri Motorola, Vodafone’un Türkiye’deki GSM ağının yenilenmesi, genişletilmesi ve yönetilmesini kapsayan geniş çaplı bir anlaşmayı 2006 yılında imzaladı. 8 yıllık anlaşma kapsamında, Vodafone’un Türkiye’deki iletişim ağının kapasitesini ve kapsamını genişletecek olan Motorola, aynı zamanda Vodafone’un Türkiye’deki GSM ağının operasyonel yönetim sorumluluğunu da üstleniyordu. Modernizasyon programı, Vodafone ağının 3G’ye geçiş hazırlıklarını da içeren çok önemli bir proje olarak tanımlanıyor.

Böyle giderse klimalar reçete ile satılacak

(1)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Küresel ısınma ve iklim değişikliği ile yaygınlaşan klima pazarında firmaların rekabeti artıyor. Onlarca markanın yarıştığı pazarda üreticiler farklı özelliklere sahip ürünlerle öne çıkmaya çalışıyor.

AIRFEL KLİMALARA 5 SAATTE MONTAJ

(1)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, klima alan kullanıcılara, haziran ayı boyunca uyguladığı kampanya ile 5 saatte montaj garantisi sunuyor.

Çocuk Odalarına Kalem Kumandalı Özel Klima

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk olan “Çocuk Odası Kliması” ile “Kalem Kumanda”yı piyasaya sundu.
Airfel’in Hendek tesislerinde son teknolojiyle üretilen klima, sahip olduğu özelliklerle çocuk odalarında güvenle kullanılabiliyor. Airfel ekibinin tasarladığı ergonomik kumanda ise Çocuk Odası Kliması’nda ve diğer klimalarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

Airfel Türkiyede bir ilk olan Çocuk Odası Kliması ile Kalem Kumandayı piyasaya sundu.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , ,
Türkiye´de ilk olan Çocuk Odası Kliması ile Kalem Kumandayı piyasaya sundu


Sanko Holding şirketlerinden Airfel, Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve Türkiye´de ilk olan Çocuk Odası Kliması ile Kalem Kumandayı piyasaya sundu. Airfel´in Hendek tesislerinde son teknolojiyle üretilen klima, sahip olduğu özelliklerle çocuk odalarında güvenle kullanılabiliyor. Airfel ekibinin tasarladığı, ergonomik kumanda ise Çocuk Odası Kliması´nda ve diğer klimalarda kullanım kolaylığı sağlıyor.Isıtma-soğutma ve havalandırma sektörünün öncülerinden Airfel, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını dikkate alarak ürün geliştirmeyi sürdürüyor. Ar-Ge yatırımlarına tüm hızıyla devam eden Airfel, yeni ürünleri; Çocuk Odası Kliması ve Kalem Kumanda ile teknolojide gelinen son noktayı yansıtıyor.

Airfel Antibakteriyel özellikli 6 bin çocuk kliması satacak.

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , ,
Airfel Genel Müdürü Hasan Önder, antibakteriyel özellikli çocuk odası klimalarında bu yaz 6 bin adet satış yapmayı hedeflediklerini kaydetti. 2007´de klima pazarındaki toplam satış adedinin 1 milyon-1 milyon 200 bin adet arası olduğunu bildiren Önder, 2008 için tahminiz ise hava şartları ve ekonomik koşullar göz önüne alındığında

Airfel’in çocuk odalarına özel ürettiği Vitamin yayan çocuk kliması

(2)Yorum var, Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , ,
Sanko Holding şirketlerinden Airfel, bir ilke daha imza atarak çocukları konusunda hassas olan aileler için Çocuk Odası Klimasını tasarladı.

Airfel tasarım ekibi tarafından geliştirilen, Türkiye´de ilk ve tek olan Kalem Kumanda da Çocuk Odası Kliması´nın kullanımını kolaylaştırıyor. Anti bakteriyel malzemeden yapılan ve üzerinde bakteri oluşumuna engel olan kumanda, ekranında saati, oda nemini ve sıcaklığını gösteriyor. Airfel´in satmış olduğu tüm klimaları kumanda edebilen ürün, tek kalem pille çalışıyor.

Türkiye´de bir ilk Airfel Çocuk Odası Kliması

Yorum Yaz
Etiketler:  , , , , , , , , , ,
Airfel’in çocuk odalarına özel ürettiği klima, ortam sıcaklığını 20 derecede sabitlerken vitamin C yayıyor, toz, bakteri, küf ve kötü kokuları da emiyor

Sanko grubu bünyesindeki Airfel, çocuk odalarına özel klima üretti. Airfel Genel Müdürü Hasan Önder’in verdiği bilgiye göre, antibakteriyel plastik malzemeden üretilen çocuk odası kliması ortamdaki sıcaklığı 20 derecede sabitliyor. Böylece ortamdaki ani ısınma ve soğumalar engelleniyor. Bu klimanın kumandasını da özel ürettiklerini anlatan Önder, “Çocuklar kumandayla oynasa bile sıcaklık sabitlemesini değiştiremeyecekler” dedi. Önder, klimanın diğer özelliklerini de şöyle anlattı:
 Klima Nedir?
 Klima Tipleri Ve Kısa Klima Tarihi
 Klima Cihazları Nasıl Soğutur?
 Klima Cihazları Nasıl Isıtır?
 Salon Tipi Split Klimalar
 Duvar Tipi Klimalar
 Pencere Tipi Klimalar
 Yer Tavan Tipi Klimalar
 Klima Seçiminde ve Montajında Dikkat Edilecek Hususlar
 Klimanın Teslimi Esnasında Dikkat Edilecek Konular
 Klima Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken TİCARİ Konular
 Klima Cihazları İçin Servis Ne Kadar Önemlidir?
 Klima Kullanıyorsanız Bunlara Dikkat Etmelisiniz
 Klima Sağlığa Zararlımıdır?
 Split Tipi Klimalarda Arıza Durumunda İlk Bakılacak Noktalar
 Klima Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
 Hangi Kapasitede Klima Seçmeliyiz?
 Klima İçin Servis Hizmeti Ne Kadar Önemlidir?
 A sınıfı klima ile G Sınıfı klima arasında ne fark vardır?
 Klimalar kaç dereceye kadar ısıtma/soğutma sağlamaktadır?
 Klimalara kaç amper sigorta takılmalıdır?
 Klimalarınızda heat pump özelliği var mı?
 Kumanda kullanımı için geniş bilgi alabilir miyim?
 Klimalarda hangi filtreler bulunmaktadır?
 Anti bakteriyel filtre nedir, klimalarınızda var mı?
 Klima bakımı ücretli midir, bakımı nasıl yapılıyor?
 Klimayı yaz/kış konumunda nasıl kullanabilirim?
 İyonizer Filtre nedir?
 Klima dış ünitesinde karlanma neden meydana gelir?
 Klimalardaki ısıtma modunda soğuk üfleme neden olur?
 Klima dış ünitesinden su damlaması normal mi?
 Klimamdan ses geliyor, ne yapmalıyım?
 Klimadan koku gelmesinin nedeni nedir?
 Klimanın filtresi ne kadar sık değiştirilmeli?
 Tek bir klima cihazı ile aynı anda iki odayı soğutup ısıtabilir miyim?
 Klimacı bir arkadaşım var, piyasanın çok altına bana montaj yapabileceğini söylüyor. Böyle bir durumda cihazın garantisiyle ilgili her hangi bir sorunla karşılaşır mıyım?
 Klimanın montajını kendim yapabilir miyim?
 Inverter teknolojisi nedir ?
 Split Klima kullanımı dünya çapında Neden çok popüler ?
 Split Klimalar neden ve nezaman geliştirildi ?
 Split Klimaların, merkezi sistem ve pencere tipi klimalarla kıyasla avantajları nedir ?
 Klimamı ısınma amaçlı kullanırken nasıl en yüksek verim alabilirim?
 Heat Pump ne demektir?
 RSS Girişler  RSS Yorumlar


Klima, Klima Fiyatları

Firma Rehberi, Firma Ekle, Firma Kaydet


Şu an sitede 1104 ziyaretci bulunmaktadır.
Designed by IDS